Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Zamek Warwick Castle, Stratford, Oxford i Cotswolds

4.8 (4)
Od 349 PLN
Ta wycieczka poza Londyn zabierze Cię na piękne wzgórza Cotswolds, do średniowiecznego zamku Warwick Castle, miejsca narodzin Szekspira Stratford upon Avon i Oxfordu. Tu kupisz bilety!

Pierwszym przystankiem na naszej wycieczce jest zamek Warwick Castle, gdzie cofniemy się o tysiąc lat w historii, do czasów krwawych bitew, ekstrawaganckich bankietów i królewskich ceremonii. Zobacz wystawę figur woskowych Madame Tussaud’s, na której usłyszysz jarla Warwick, gdy przygotowuje się na bitwę. Zwiedzisz też przerażające lochy, gdzie torturowano więźniów. Alternatywą do lochów jest spacer po skrzętnie doglądanych zamkowych ogrodach.

Następnie udamy się do miejsca narodzin Williama Szekspira: Stratford upon Avon, gdzie poznamy wiele fascynujących faktów z jego życia.

Będziemy jechać wśród jednych z najpiękniejszych krajobrazów Anglii, wzgórz the Cotswolds. Przejedziemy przez urocze wioski z domkami pokrytymi strzechą, sklepami z herbatą i starymi gospodami.

Ostatnim przystankiem podczas wycieczki będą kolegia w Oxfordzie datowane na 13 wiek. Do słynnych studentów Oxfordu zaliczają się: Bill Clinton, C.S. Lewis, J.R.R. Tolkien i Lewis Carroll. Pieszo zwiedzimy „wielką halę” (Great Hall) w kolegium Christ Church, gdzie nakręcono wiele scen z filmów o Harrym Potterze. Zobaczymy też bibliotekę Bodleian Library i fantastyczne miejsce na zrobienie zdjęć – dziedzińce kolegium, z których słynie Oxford.

Dostępne są bilety na wycieczkę z wliczoną opłatą za wstęp oraz bilety bez opcji wstępu. Jeżeli wybierzesz bilet bez wliczonej opłaty za wstęp, będziesz mógł uczestniczyć w wycieczce na takich samych zasadach jak inni, jednak nie będziesz miał możliwości zwiedzenia interesujących obiektów. (Istnieje możliwość opłacenia wstępu u przewodnika w dniu wycieczki).

Ważne informacje:
- wycieczka w języku angielskim
- bilety wyślemy na podany adres e-mail zaraz po zakończeniu rezerwacji i potwierdzeniu dokonania zapłaty.
- bilet ważny jedynie na zarezerwowany termin!
- czas trwania około 10 godzin
- bilety ulgowe dla dzieci w wieku od 3 do 16 lat
- wejście do zamku Warwick Castle, kolegium Christ Church i miejsca narodzin Szekspira wliczone w cenę.
- jedzenie i napoje nie są wliczone w cenę.
- Nasza wycieczka: Zamek Warwick Castle, Stratford, Oxford i Cotswolds zaczyna i kończy się na dworcu Victoria Coach Station w Londynie.

Godziny otwarcia

Wyjazdy codziennie o 08:45 z dworca Victoria Coach Station

Zarezerwuj

sr, 24 kwi 2024

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Przewodnik na żywo

Czas trwania: 10 godziny

Godziny otwarcia

Wskazówki

Zamek Warwick Castle, Stratford, Oxford i Cotswolds

Adres
164 Buckingham Palace Road, London

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.