Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Zadowoleni klienci

Podobne kategorie

Najpopularniejsze atrakcje

Co warto zobaczyć podczas wizyty w stolicy Wielkiej Brytanii? Mamy dla Ciebie kilka pomysłów! Z nami odwiedzisz zabytki i atrakcje, których nie można przegapić.

Wybierz się do prawdopodobnie najlepszego muzeum w Londynie, czyli Madame Tussauds. Zostało ono założone przez francuską artystkę znaną z wykonywania rzeźb z wosku – Marie Tussauds. Najpierw stała się ona sławna we Francji, a w 1835 r. przeprowadziła się na Baker Street – tak, tę samą ulicę, przy której mieszkali Sherlock Holmes i John Watson! Po przeprowadzce rzeźbiarka otworzyła w Londynie swoje muzeum figur woskowych, które szybko stało się znane z atrakcji The Chamber of Horrors (pl. Komnata Horroru), pełnej przerażających postaci znanych z historii. Niektóre z rzeźb wykonanych przez Marie Tussauds można w dalszym ciągu zobaczyć w muzeum. Przekonaj się na własne oczy!

Inną atrakcją – równie przerażającą, jeśli nie straszniejszą niż Komnata Horroru – jest London Dungeon. Wybierz się w przerażającą podróż po 1000 lat brytyjskiej historii, na którą składa się 19 interaktywnych scen. Posłuchaj o mrocznej nocy Guya Fawkesa i skorzystaj z pomocy w ucieczce przed Kubą Rozpruwaczem, zanim Cię dopadnie. Czujesz już ciarki na plecach? A to tylko część przygód, które Cię tam czekają...

Jeśli chcesz odwiedzić najpopularniejsze atrakcje i zabytki w Londynie w rozsądnej cenie, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Dzięki naszym ofertom pakietowym zobaczysz więcej i zapłacisz mniej. Oto kilka przykładów:

Pakiet 2 w 1: Madame Tussauds i London Eye
Londyn: oferta pakietowa 5 w 1
Londyn: oferta pakietowa 6 w 1

Poczuj, jak oblewa Cię zimny pot w London Dungeon, podziwiaj figury woskowe w Madame Tussauds i zachwyć się widokiem na Londyn z London Eye. U nas znajdziesz wszystko, czego szukasz!

Działalność charytatywna

Najpopularniejsze atrakcje

Londyn to istny raj dla turystów z szeroką ofertą miejsc wartych odwiedzenia. Pytanie tylko, od czego zacząć? Wśród naszych najpopularniejszych atrakcji  znajdują się muzeum figur woskowych Madame Tussauds, gigantyczne koło widokowe London Eye, Tower of London i oczywiście zwiedzanie studio Warner Bros. z Harrym Potterem. Jednak nasza oferta zawiera znacznie więcej, niż tylko bilety wstępu. Dzięki nam kupisz wcześniej bilety na pociąg lub Oyster Card, aby w łatwy i szybki sposób dostać się z lotniska do centrum Londynu!

Sortuj według
Wynik wyszukiwania: 1 - 15 (15)