Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Londyn: oferta pakietowa 5 w 1

4.4 (237)
Od 516 PLN

Skorzystaj z najlepszej oferty w Londynie i zapłać aż o 25% mniej! Oferta obejmuje Madame Tussauds, London Eye, SEA LIFE London Aquarium, Shrek's Adventure oraz London Dungeon. Ciesz się swobodą - wybierz lub zmień datę i godzinę wizyty samodzielnie do 24 godzin przed terminem rezerwacji.

Ekskluzywna oferta
Zapłać aż o 25% mniej za nasz wyjątkowy pakiet, który obejmuje takie atrakcje, jak Madame Tussauds, London Eye, SEA LIFE London Aquarium, Shrek's Adventure! London i London Dungeon.

Ważne informacje

- Odwiedź pięć najpopularniejszych atrakcji w Londynie
- Zarezerwuj bilety online i zapłać aż o 25% mniej za bilety
- Ciesz się swobodą - wybierz lub zmień datę i godzinę wizyty samodzielnie
- Zeskanuj swój bilet elektroniczny i omiń kolejki
- Odwiedź słynne muzeum figur woskowych Madame Tussauds
- Podziwiaj Londyn z góry podczas przejażdżki na kole widokowym London Eye
-Zachwyć się podwodnym światem w SEA LIFE London Aquarium
- Odwiedź nową atrakcję Shrek's Adventure w Londynie
- Daj się przestraszyć w London Dungeon

Czego mogę się spodziewać?

Skorzystaj z najgorętszej oferty w mieście!
Skorzystaj z naszej oferty pakietowej i zapłać aż o 40% mniej! Ciesz się pełną elastycznością: wybierz i zmieniaj daty oraz godziny wizyt w Madame Tussauds, SEA Life London, London Dungeon i Shreks Adventure do 24 godzin przed udaniem się na London Eye!

Odwiedź Madame Tussauds w Londynie

Odkryj słynne na całym świecie muzeum figur woskowych w Londynie! ,,Spotkaj się" z brytyjską rodziną królewską, zobacz Justina Biebera i podziwiaj tajemniczy świat Sherlocka Holmesa. Zwiedzanie obejmuje także także nową, wspaniałą ekspozycję Stars Wars Exhibition.

Podziwiaj widoki z London Eye
Jeden z najsłynniejszych londyńskich obiektów, London Eye, znajduje się nad Tamizą, niedaleko Big Bena. Podziwiaj wspaniały widok na miasto z wysokości 135 metrów nad poziomem morza.

Zachwyć się podwodnym światem
W SEA LIFE London Aquarium możesz zobaczyć 500 gatunków z całego świata, ponad 40 różnych rekinów i 14 stref tematycznych, znajdujących się na trzech piętrach. To wspaniała atrakcja dla całej rodziny!

Daj się przestraszyć w London Dungeon
Wybierz się w 90-minutową podróż po tysiącletniej historii Londynu. Udaj się na spacer po lochach i stań się świadkiem przerażających scen, odgrywanych przez profesjonalnych aktorów. To wspaniała zabawa z odrobiną dreszczyku!

Daj się porwać zabawie ze Shrekiem
Wizyta w Shrek Adventure w Londynie rozpoczyna się od podróży magicznym autobusem 4D DreamWorks Tours. Twoim przewodnikiem będzie znany z bajki Osioł, zatem czeka Cię szaleństwo, chaos i niekończąca się zabawa!

Weź udział w 10 bajecznych pokazach na żywo, podczas których będziesz mógł odwiedzić bagna Shreka, zobaczyć swoją przyszłość w kryształowej kuli, zagubić się w labiryncie Magicznego Lustra i odkryć swojego wewnętrznego Ogra!

Shrek Adventure znajduje się w pobliżu  London Eye, London Dungeon i SEA LIFE London Aquarium, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć jeszcze więcej w ciągu jednego dnia!

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po otrzymaniu rezerwacji wyślemy Ci Twój bilet elektroniczny na maila. Akceptowane są bilety na urządzeniach mobilnych.

Jak to działa?
London Eye: godzina wizyty w London Eye nie może zostać zmieniona. Udaj się do punktu oczekiwania na wejście do kapsuł, przeznaczonego dla posiadaczy biletów standardowych.

Madame Tussauds, London Dungeon, SEA Life London i Shrek's Adventure:
Możesz odwiedzić te atrakcje do 3 dni przed wizytą w London Eye i do 90 dni po niej.
Jeżeli pragniesz uzyskać szybki dostęp do pozostałych atrakcji i uniknąć kolejek do kas biletowych, możesz zarezerwować czas i godzinę swojej wizyty poprzez portal rezerwacyjny. Bądź na miejscu na 15 minut przed zarezerwowanym czasem. Adres strony internetowej oraz instrukcja logowania się będzie podana na Twoim bilecie elektronicznym.

Jeśli nie chcesz rezerwować daty i godziny na portalu rezerwacyjnym, udaj się do kasy biletowej danej atrakcji, gdzie zostanie Ci przydzielony następny dostępny przedział czasowy. Natychmiastowy wstęp nie jest gwarantowany.

Uwaga: jeden bilet elektroniczny zawiera dostęp do wszystkich atrakcji. Wszelkie zmiany dokonane za pośrednictwem portalu rezerwacyjnego będą zapisane przy pomocą tych samych kodów kreskowych na biletach elektronicznych, nie jest więc wymagane posiadanie nowych biletów. Możesz zmienić swoją rezerwację do 10 razy i 24 godziny przed zarezerwowaną wizytą w London Eye.

Możliwość wstępu do atrakcji, które nie zostały wcześniej zarezerwowane za pośrednictwem portalu rezerwacyjnego, będzie zależna od dostępności w momencie wizyty i będzie wymagać udania się do kasy biletowej w celu dokonania rezerwacji najbliższego dostępnego przedziału czasowego. Natychmiastowa dostępność nie jest gwarantowana.

Po dokonaniu rezerwacji na portalu należy wykonać następujące kroki:

Madame Tussauds: Przybądź na miejsce w wybranym dniu i o wybranej godzinie. Zeskanuj kod ze swojego biletu elektronicznego przy wejściu nr 2 i rozpocznij zwiedzanie.

London Eye River Cruise: Udaj się do London Eye Pier 15 minut przed zarezerwowaną godziną rozpoczęcia rejsu.

London Dungeon: Poczekaj przy wejściu na następne show, które rozpocznie się o zarezerwowanej przez Ciebie godzinie.

SEA Life London: Udaj się do wejścia dla osób z rezerwacją na określoną godzinę.

Shrek's Adventure: Poczekaj przy wejściu na następne show, które rozpocznie się o zarezerwowanej przez Ciebie godzinie.

Jeżeli nie zarezerwujesz wcześniej godziny swojej wizyty, możliwość wstępu do danej atrakcji będzie zależna od dostępnych miejsc. Będziesz musiał również udać się do kasy biletowej, aby zarezerwować najbliższy dostępny przedział czasowy. Możliwość natychmiastowego wstępu nie jest gwarantowana.

Czy muszę odwiedzić wszystkie atrakcje tego samego dnia?
Nie, możesz odwiedzić Madame Tussauds, London Dungeon, SEA Life London i Shrek's Adventure do 3 dni przed wizytą w London Eye i do 90 dni później. Polecamy zarezerwować daty i godziny na portalu rezerwacyjnym. Link i instrukcje można znaleźć na bilecie elektronicznym.

Uwaga!

- Oferta dotyczy standardowych biletów na London Eye, dzięki którym ominiesz kolejkę do kasy biletowej. Możliwe jednak, że będziesz musiał poczekać w kolejce na wejście do kabiny.
- * Zniżka dotyczy ceny obowiązującej w obiekcie w danym dniu.

Kategorie biletów

Dla dorosłych (16+)
Dla dzieci (5-15)

Dzieci do 16. roku życia muszą być pod opieką osób dorosłych (18+).

Godziny otwarcia

Sprawdź informacje na portalu rezerwacyjnym.

Rezerwuj

pon, 29 maj 2023

Gwarancja najniższej ceny Gwarancja najniższej ceny
Jeśli w ciągu 48 godzin od rezerwacji znajdziesz taką samą ofertę w niższej cenie, zwrócimy Ci 100% różnicy.

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Omiń kolejkę i oszczędzaj czas

Co jest wliczone w cenę?

- Link do portalu rezerwacyjnego, na którym można edytować daty i godziny wizyt w atrakcjach

Madame Tussauds:
+ Marvel Universe 4D Cinema
+ The Champer of Horror
+ The Star Wars Experience

Godziny otwarcia

Wskazówki

Londyn: oferta pakietowa 5 w 1

Adres
Marylebone Road, London, NW1 5LR

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.