Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

London Tickets – bilety na popularne londyńskie atrakcje turystyczne i transport!

Witamy w serwisie LondonTickets.pl, przeznaczonym dla osób, które pragną zakupić bilety wstępu do atrakcji turystycznych i na transport, siedząc wygodnie w domu. Tutaj znajdziesz szeroką i zróżnicowaną ofertę biletów dla odwiedzających Londyn! Zwiedzaj najciekawsze miejsca w mieście, zobacz Madame Tussauds, skorzystaj z London Eye i podziwiaj Warner Bros Studio, w którym nakręcono słynną serię filmów o Harrym Potterze! Zachwyć się żywiołowymi musicalami w dzielnicy West End i obejrzyj mecze piłki nożnej! Wysyłamy bilety bezpośrednio na Twój adres e-mail!

  • Ponad trzy miliony sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

5-in-1 London Combo

4.3 (194)
Od PLN 314

Skorzystaj z najlepszej oferty w Londynie! Kup bilety wstępu do dwóch miejsc, a dostaniesz wejściówki do trzech dodatkowych atrakcji całkowicie za darmo! Oferta obejmuje Madame Tussauds, London Eye, SEA LIFE London Aquarium, Shrek's Adventure oraz London Dungeon.

Ekskluzywna oferta
Ten wyjątkowy pakiet obejmuje takie atrakcje, jak Madame Tussauds, Coca-Cola London Eye, SEA LIFE London Aquarium, Shrek's Adventure! London i London Dungeon.

Jeśli planujesz odwiedzić Madame Tussauds i London Eye, skorzystaj z naszej oferty i otrzymaj dodatkowo bezpłatne bilety do SEA LIFE London Aquarium, Shrek's Adventure! London i do słynnego London Dungeon.

Ważne informacje

- Odwiedź pięć najpopularniejszych atrakcji w Londynie
- Zarezerwuj bilety online i uzyskaj możliwość darmowego wstępu do trzech dodatkowych atrakcji
- Zeskanuj swój bilet elektroniczny i omiń kolejki
- Odwiedź słynne muzeum figur woskowych Madame Tussauds
- Podziwiaj Londyn z góry podczas przejażdżki Coca-Cola London Eye
-Zachwyć się podwodnym światem w SEA LIFE London Aquarium
- Odwiedź nową atrakcję Shrek's Adventure w Londynie
- Daj się przestraszyć w London Dungeon
- Zdobądź kupon rabatowy w wysokości 10% do sklepu Madame Tussauds

Czego mogę się spodziewać?

Odwiedź Madame Tussauds w Londynie
Odkryj słynne na całym świecie muzeum figur woskowych w Londynie! ,,Spotkaj się" z brytyjską rodziną królewską, zobacz Justina Biebera i podziwiaj tajemniczy świat Sherlocka Holmesa. Zwiedzanie obejmuje także także nową, wspaniałą ekspozycję Stars Wars Exhibition.

Podziwiaj widok z Coca-Cola London Eye
Jeden z najsłynniejszych londyńskich obiektów, Coca-Cola London Eye, znajduje się nad Tamizą, niedaleko Big Bena. Podziwiaj wspaniały widok na miasto z wysokości 135 metrów nad poziomem morza.

Zachwyć się podwodnym światem
W SEA LIFE London Aquarium możesz zobaczyć 500 gatunków z całego świata, ponad 40 różnych rekinów i 14 stref tematycznych, znajdujących się na trzech piętrach. To wspaniała atrakcja dla całej rodziny!

Daj się przestraszyć w London Dungeon
Wybierz się w 90-minutową podróż po tysiącletniej historii Londynu. Udaj się na spacer po lochach i stań się świadkiem przerażających scen, odgrywanych przez profesjonalnych aktorów. To wspaniała zabawa z odrobiną dreszczyku!

Daj się porwać zabawie ze Shrekiem
Wizyta w Shrek Adventure w Londynie rozpoczyna się od podróży magicznym autobusem 4D DreamWorks Tours. Twoim przewodnikiem będzie znany z bajki Osioł, zatem czeka Cię szaleństwo, chaos i niekończąca się zabawa!

Weź udział w 10 bajecznych pokazach na żywo, podczas których będziesz mógł odwiedzić bagna Shreka, zobaczyć swoją przyszłość w kryształowej kuli, zagubić się w labiryncie Magicznego Lustra i odkryć swojego wewnętrznego Ogra!

Shrek Adventure znajduje się w pobliżu Coca-Cola London Eye, London Dungeon i SEA LIFE London Aquarium, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć jeszcze więcej w ciągu jednego dnia!

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po otrzymaniu rezerwacji wyślemy Ci Twój bilet elektroniczny na maila. Akceptowane są bilety na urządzeniach mobilnych.

Jak to działa?
London Eye: Udaj się do punktu oczekiwania na wejście do kapsuł, przeznaczonego dla posiadaczy biletów standardowych. Pamiętaj, że Twój bilet jest biletem standardowym, a nie wejściówką typu Fast Track.

Jeżeli pragniesz uzyskać szybki dostęp do pozostałych atrakcji i uniknąć kolejek do kas biletowych, możesz zarezerwować czas i godzinę swojej wizyty poprzez portal rezerwacyjny Merlin Magical Pass. Adres strony internetowej oraz instrukcja logowania się będzie podana na Twoim bilecie elektronicznym.

Po dokonaniu rezerwacji na portalu należy wykonać następujące kroki:

Madame Tussauds: Przybądź na miejsce w wybranym dniu i o wybranej godzinie. Zeskanuj kod ze swojego biletu elektronicznego przy wejściu nr 2 i rozpocznij zwiedzanie.

London Eye River Cruise: Udaj się do London Eye Pier 15 minut przed zarezerwowaną godziną rozpoczęcia rejsu.

London Dungeon: Poczekaj przy wejściu na następne show, które rozpocznie się o zarezerwowanej przez Ciebie godzinie.

SEA Life London: Udaj się do wejścia dla osób z rezerwacją na określoną godzinę.

Shrek's Adventure: Poczekaj przy wejściu na następne show, które rozpocznie się o zarezerwowanej przez Ciebie godzinie.

Jeżeli nie zarezerwujesz wcześniej godziny swojej wizyty, możliwość wstępu do danej atrakcji będzie zależna od dostępnych miejsc. Będziesz musiał również udać się do kasy biletowej, aby zarezerwować najbliższy dostępny przedział czasowy. Możliwość natychmiastowego wstępu nie jest gwarantowana.

Jak długo są ważne moje bilety?
Twoje bilety do London Eye są ważne w wybranym dniu i o wybranej godzinie (stosowna informacja znajduje się na bilecie elektronicznym). Udaj się do pozostałych atrakcji w dowolnym dniu 90 dni od wizyty w Madame Tussauds. Możliwość wstępu zależna jest od dostępności miejsc.

Jak mogę odebrać mój voucher z 10% zniżką do sklepu?
W przesłanym przez nas bilecie znajduje się link do Twojego vouchera z 10% zniżką. Wydrukuj go, aby móc skorzystać z rabatu w trakcie zakupów w sklepie pamiątkowym w muzeum Madame Tussauds. Wystarczy, że pokażesz swój voucher sprzedawcy w sklepie.

Uwaga!

- Oferta dotyczy standardowych biletów na Coca-Cola London Eye, dzięki którym ominiesz kolejkę do kasy biletowej. Możliwe jednak, że będziesz musiał poczekać w kolejce na wejście do kabiny.
- * Zniżka dotyczy ceny obowiązującej w obiekcie w danym dniu.

Kategorie biletów

Dla dorosłych (16+)
Dla dzieci (3-15)
Dla niemowląt (0-2) - wstęp bezpłatny

Dzieci do 16. roku życia muszą być pod opieką osób dorosłych (18+).

Godziny otwarcia

Please, check the booking portal.

Fantastycznie: 4.3

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Co jest wliczone w cenę?

- A 10% discount voucher to the Madame Tussauds souvenir shop
- A free drink at the London Dungeon tavern
- Link to the booking portal to edit dates and times of your visits

Godziny otwarcia

Wskazówki

Londyn – oferta pakietowa 5 w 1

Adres
Riverside Building, County Hall, Westminster Bridge Road, Londyn

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.