Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 milionów sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

5-in-1 London Combo

4.3 (220)
Od 314 PLN

Skorzystaj z najlepszej oferty w Londynie! Kup bilety wstępu do dwóch miejsc, a dostaniesz wejściówki do trzech dodatkowych atrakcji całkowicie za darmo! Oferta obejmuje Madame Tussauds, London Eye, SEA LIFE London Aquarium, Shrek's Adventure oraz London Dungeon. Ciesz się swobodą - wybierz lub zmień datę i godzinę wizyty samodzielnie do 24 godzin przed terminem rezerwacji.

Ekskluzywna oferta
Ten wyjątkowy pakiet obejmuje takie atrakcje, jak Madame Tussauds, Coca-Cola London Eye, SEA LIFE London Aquarium, Shrek's Adventure! London i London Dungeon.

Jeśli planujesz odwiedzić Madame Tussauds i London Eye, skorzystaj z naszej oferty i otrzymaj dodatkowo bezpłatne bilety do SEA LIFE London Aquarium, Shrek's Adventure! London i do słynnego London Dungeon.

Ważne informacje

- Odwiedź pięć najpopularniejszych atrakcji w Londynie
- Zarezerwuj bilety online i uzyskaj możliwość darmowego wstępu do trzech dodatkowych atrakcji
- Ciesz się swobodą - wybierz lub zmień datę i godzinę wizyty samodzielnie
- Zeskanuj swój bilet elektroniczny i omiń kolejki
- Odwiedź słynne muzeum figur woskowych Madame Tussauds
- Podziwiaj Londyn z góry podczas przejażdżki Coca-Cola London Eye
-Zachwyć się podwodnym światem w SEA LIFE London Aquarium
- Odwiedź nową atrakcję Shrek's Adventure w Londynie
- Daj się przestraszyć w London Dungeon
- Zdobądź kupon rabatowy w wysokości 10% do sklepu Madame Tussauds

Czego mogę się spodziewać?

Skorzystaj z najgorętszej oferty w mieście!
Zobacz 5 atrakcji w cenie 2 i ciesz się pełną elastycznością: wybierz i zmieniaj daty oraz godziny wizyt w Madame Tussauds, SEA Life London, London Dungeon i Shreks Adventure do 24 godzin przed udaniem się na London Eye!

Odwiedź Madame Tussauds w Londynie

Odkryj słynne na całym świecie muzeum figur woskowych w Londynie! ,,Spotkaj się" z brytyjską rodziną królewską, zobacz Justina Biebera i podziwiaj tajemniczy świat Sherlocka Holmesa. Zwiedzanie obejmuje także także nową, wspaniałą ekspozycję Stars Wars Exhibition.

Podziwiaj widok z Coca-Cola London Eye
Jeden z najsłynniejszych londyńskich obiektów, Coca-Cola London Eye, znajduje się nad Tamizą, niedaleko Big Bena. Podziwiaj wspaniały widok na miasto z wysokości 135 metrów nad poziomem morza.

Zachwyć się podwodnym światem
W SEA LIFE London Aquarium możesz zobaczyć 500 gatunków z całego świata, ponad 40 różnych rekinów i 14 stref tematycznych, znajdujących się na trzech piętrach. To wspaniała atrakcja dla całej rodziny!

Daj się przestraszyć w London Dungeon
Wybierz się w 90-minutową podróż po tysiącletniej historii Londynu. Udaj się na spacer po lochach i stań się świadkiem przerażających scen, odgrywanych przez profesjonalnych aktorów. To wspaniała zabawa z odrobiną dreszczyku!

Daj się porwać zabawie ze Shrekiem
Wizyta w Shrek Adventure w Londynie rozpoczyna się od podróży magicznym autobusem 4D DreamWorks Tours. Twoim przewodnikiem będzie znany z bajki Osioł, zatem czeka Cię szaleństwo, chaos i niekończąca się zabawa!

Weź udział w 10 bajecznych pokazach na żywo, podczas których będziesz mógł odwiedzić bagna Shreka, zobaczyć swoją przyszłość w kryształowej kuli, zagubić się w labiryncie Magicznego Lustra i odkryć swojego wewnętrznego Ogra!

Shrek Adventure znajduje się w pobliżu Coca-Cola London Eye, London Dungeon i SEA LIFE London Aquarium, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć jeszcze więcej w ciągu jednego dnia!

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po otrzymaniu rezerwacji wyślemy Ci Twój bilet elektroniczny na maila. Akceptowane są bilety na urządzeniach mobilnych.

Jak to działa?
London Eye: godzina wizyty w London Eye nie może zostać zmieniona. Udaj się do punktu oczekiwania na wejście do kapsuł, przeznaczonego dla posiadaczy biletów standardowych.

Madame Tussauds, London Dungeon, SEA Life London i Shrek's Adventure:
Możesz odwiedzić te atrakcje do 3 dni przed wizytą w London Eye i do 90 dni po niej.
Jeżeli pragniesz uzyskać szybki dostęp do pozostałych atrakcji i uniknąć kolejek do kas biletowych, możesz zarezerwować czas i godzinę swojej wizyty poprzez portal rezerwacyjny. Bądź na miejscu na 15 minut przed zarezerwowanym czasem. Adres strony internetowej oraz instrukcja logowania się będzie podana na Twoim bilecie elektronicznym.

Jeśli nie chcesz rezerwować daty i godziny na portalu rezerwacyjnym, udaj się do kasy biletowej danej atrakcji, gdzie zostanie Ci przydzielony następny dostępny przedział czasowy. Natychmiastowy wstęp nie jest gwarantowany.

Uwaga: jeden bilet elektroniczny zawiera dostęp do wszystkich atrakcji. Wszelkie zmiany dokonane za pośrednictwem portalu rezerwacyjnego będą zapisane przy pomocą tych samych kodów kreskowych na biletach elektronicznych, nie jest więc wymagane posiadanie nowych biletów. Możesz zmienić swoją rezerwację do 10 razy i 24 godziny przed zarezerwowaną wizytą w London Eye.

Możliwość wstępu do atrakcji, które nie zostały wcześniej zarezerwowane za pośrednictwem portalu rezerwacyjnego, będzie zależna od dostępności w momencie wizyty i będzie wymagać udania się do kasy biletowej w celu dokonania rezerwacji najbliższego dostępnego przedziału czasowego. Natychmiastowa dostępność nie jest gwarantowana.

Po dokonaniu rezerwacji na portalu należy wykonać następujące kroki:

Madame Tussauds: Przybądź na miejsce w wybranym dniu i o wybranej godzinie. Zeskanuj kod ze swojego biletu elektronicznego przy wejściu nr 2 i rozpocznij zwiedzanie.

London Eye River Cruise: Udaj się do London Eye Pier 15 minut przed zarezerwowaną godziną rozpoczęcia rejsu.

London Dungeon: Poczekaj przy wejściu na następne show, które rozpocznie się o zarezerwowanej przez Ciebie godzinie.

SEA Life London: Udaj się do wejścia dla osób z rezerwacją na określoną godzinę.

Shrek's Adventure: Poczekaj przy wejściu na następne show, które rozpocznie się o zarezerwowanej przez Ciebie godzinie.

Jeżeli nie zarezerwujesz wcześniej godziny swojej wizyty, możliwość wstępu do danej atrakcji będzie zależna od dostępnych miejsc. Będziesz musiał również udać się do kasy biletowej, aby zarezerwować najbliższy dostępny przedział czasowy. Możliwość natychmiastowego wstępu nie jest gwarantowana.

Czy muszę odwiedzić wszystkie atrakcje tego samego dnia?
Nie, możesz odwiedzić Madame Tussauds, London Dungeon, SEA Life London i Shrek's Adventure do 3 dni przed wizytą w London Eye i do 90 dni później. Polecamy zarezerwować daty i godziny na portalu rezerwacyjnym. Link i instrukcje można znaleźć na bilecie elektronicznym.

Jak mogę odebrać mój voucher z 10% zniżką do sklepu?
W przesłanym przez nas bilecie znajduje się link do Twojego vouchera z 10% zniżką. Wydrukuj go, aby móc skorzystać z rabatu w trakcie zakupów w sklepie pamiątkowym w muzeum Madame Tussauds. Wystarczy, że pokażesz swój voucher sprzedawcy w sklepie.

Uwaga!

- Oferta dotyczy standardowych biletów na Coca-Cola London Eye, dzięki którym ominiesz kolejkę do kasy biletowej. Możliwe jednak, że będziesz musiał poczekać w kolejce na wejście do kabiny.
- * Zniżka dotyczy ceny obowiązującej w obiekcie w danym dniu.

Kategorie biletów

Dla dorosłych (16+)
Dla dzieci (3-15)
Dla niemowląt (0-2) - wstęp bezpłatny

Dzieci do 16. roku życia muszą być pod opieką osób dorosłych (18+).

Godziny otwarcia

Sprawdź informacje na portalu rezerwacyjnym.

Bezpłatna rezygnacja Bezpłatna rezygnacja
Bezpłatna rezygnacja do 48 godzin przed terminem rezerwacji

Gwarancja najniższej ceny Gwarancja najniższej ceny
Jeśli w ciągu 48 godzin od rezerwacji znajdziesz taką samą ofertę w niższej cenie, zwrócimy Ci 100% różnicy.

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Co jest wliczone w cenę?

- 10% bon rabatowy do sklepu z pamiątkami Madame Tussauds
- Darmowy drink w tawernie London Dungeon.
- Link do portalu rezerwacyjnego, na którym można edytować daty i godziny wizyt w atrakcjach

Godziny otwarcia

Informujemy, że od 6 do 21 stycznia koło widokowe London Eye będzie niedostępne dla gości z powodu dorocznych prac remontowych. 

Wskazówki

Londyn – oferta pakietowa 5 w 1

Adres
Riverside Building, County Hall, Westminster Bridge Road, Londyn

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.