Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Zadowoleni klienci

Podobne kategorie

Zwiedzanie Londynu

Gdy myślimy o zwiedzaniu, pałacach, sztuce, historii czy kościołach, często przychodzą nam na myśl konkretne atrakcje i zabytki. Niektórzy lubią wycieczki z przewodnikiem po mieście, podczas gdy inni stawiają na samodzielne zwiedzanie. W każdym miejscu można znaleźć coś nowego i ekscytującego, jednak Londyn ma do zaoferowania naprawdę wiele. Centralnym punktem Twojej wycieczki może być zarówno historia monarchii, jak i stadiony piłkarskie czy też popkultura. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Jedną z najpopularniejszych atrakcji w Londynie jest wycieczka Harry Potter: Warner Bros. Studio. To prawdziwa gratka dla fanów młodego czarodzieja i nie tylko. Jeśli spodobały Ci się książki J. K. Rowling i nakręcone na ich podstawie filmy, z przyjemnością zanurzysz się w magicznym świecie Harry'ego Pottera. Zobacz kostiumy, scenografie, rekwizyty i poczuj się jak student Hogwartu!

Zapewne nie będziesz w stanie przemieszczać się po Londynie na magicznej miotle, jednak na szczęście wiele wycieczek obejmuje transport. W końcu zwiedzanie miasta autobusem jest niezwykle popularne w większości stolic – a Londyn nie jest tu wyjątkiem. Dzięki oferowanym przez nas wycieczkom autokarowym możesz stworzyć swój własny plan zwiedzania Londynu i zobaczyć to, co Cię interesuje. Możesz na przykład wybrać się na Oxford Street na zakupy albo, jeśli interesujesz się monarchią, zwiedzić pałac Buckingham lub pałac Kensington.

Wśród wielu wycieczek znajdziesz m.in.:

Harry Potter: Warner Bros. Studio w Londynie
Londyn z Big Bus Tours
Pałac Hampton Court
Stadion Wembley
Zamek Windsor Castle, Stonehenge i Rzymska Łaźnia

Wykorzystaj w pełni każdą chwilę zwiedzania. Pamiętaj, aby zrobić zdjęcia, dzięki którym zachowasz w pamięci najpiękniejsze momenty swojej podróży.

Działalność charytatywna

Zwiedzanie Londynu

Podziwiaj najpopularniejsze zabytki i atrakcje w Londynie w trakcie jednej z naszych wycieczek z przewodnikiem. Interesuje Cię monarchia? Odwiedź pałac Buckingham, pałac Kensington i Tower of London. Fani muzyki z radością udadzą się na jedną z wycieczek po świecie Beatlesów czy rock'n'rolla. Mamy również interesujące wyprawy dla fanów Harry'ego Pottera i wiele innych. Przemierzaj miasto autobusem, na rowerze lub statkiem!

Sortuj według
Wynik wyszukiwania: 1 - 15 (15)