Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

London Tickets – bilety na popularne londyńskie atrakcje turystyczne i transport!

Witamy w serwisie LondonTickets.pl, przeznaczonym dla osób, które pragną zakupić bilety wstępu do atrakcji turystycznych i na transport, siedząc wygodnie w domu. Tutaj znajdziesz szeroką i zróżnicowaną ofertę biletów dla odwiedzających Londyn! Zwiedzaj najciekawsze miejsca w mieście, zobacz Madame Tussauds, skorzystaj z London Eye i podziwiaj Warner Bros Studio, w którym nakręcono słynną serię filmów o Harrym Potterze! Zachwyć się żywiołowymi musicalami w dzielnicy West End i obejrzyj mecze piłki nożnej! Wysyłamy bilety bezpośrednio na Twój adres e-mail!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Wycieczka z przewodnikiem po studiu Warner Bros. – Harry Potter

5.0 (3)
Od 806 PLN

Przeżyj jedyną w swoim rodzaju przygodę i udaj się z przewodnikiem na wycieczkę po studiu Warner Bros., podczas której dowiesz się, jak powstawały słynne filmy o Harrym Potterze. Twoja przygoda rozpocznie się w centrum Londynu. Wybierz się pociągiem do studia Warner Bros. i skorzystaj z wstępu na określoną godzinę. Zostań powitany przez przewodnika, który opowie Ci o oryginalnych scenografiach, rekwizytach i kostiumach z wszystkich ośmiu filmów o Harrym Potterze.  

Ważne informacje

- Weź udział w jedynej wycieczce z przewodnikiem po studiu Warner Bros.
- Poznaj zakulisowe tajemnice, o których nie dowiesz się nigdzie indziej
- Wypożycz elektroniczny zestaw słuchawkowy, aby dokładnie słyszeć przewodnika 
- Podziwiaj scenografie i rekwizyty z wszystkich ośmiu filmów o Harrym Potterze 
- Zobacz krótki film w kinie przed rozpoczęciem zwiedzania
- Oszczędzaj czas dzięki podróży koleją z centrum Londynu 
- Skorzystaj z wstępu na określoną godzinę 
- Zostań tak długo, jak tylko chcesz po zwiedzaniu studia z przewodnikiem
- Zwiedzaj w grupie liczącej maksymalnie 15 osób

Czego mogę się spodziewać?

Jedyna wycieczka z przewodnikiem po studiu Warner Bros.
Odkryj tajemnice studia Warner Bros. i zajrzyj za kulisy produkcji filmów o młodym czarodzieju.

Wycieczka rozpocznie się od projekcji krótkiego filmu w kinie. Następnie uczestnicy udadzą się do kultowej Wielkiej Sali. Przewodnik zdradzi sekrety produkcji i opowie, w jaki sposób twórcy powołali słynną serię do życia.  

Zajrzyj do wnętrza biura Dumbledore, przejdź się słynną brukowaną ulicą Pokątną, przy której znajdują się fasady sklepu Ollivandera, księgarni Esy i Floresy, sklepu Magiczne Dowcipy Weasleyów, banku Gringotta i Centrum Handlowego Eeylopa. Odwiedź oryginalną lokomotywę Hogwarts Express i zobacz rekonstrukcję peronu 9¾. 

Wejdź do wagonu i zapozuj z wózkiem bagażowym, znikającym w ścianie peronu. Podziwiaj również inne niezapomniane scenografie z serii filmów o Harrym Potterze: salon Gryffindoru, akademik chłopców i domek Hagrida oraz posłuchaj arcyciekawych opowieści przewodnika.

Gdy zwiedzanie z przewodnikiem dobiegnie końca, będziesz mieć możliwość ponownego zwiedzenia studia Warner Bros. Studio, tym razem samodzielnie. Udaj się do sklepu i znajdź wyjątkową pamiątkę związaną z Harrym Potterem lub wypij kawę w Studio Tour Cafe. Gdy będziesz gotowy, aby wrócić do centrum Londynu, przedstawiciel City Wonders wręczy Ci bilety kolejowe i udzieli informacji związanych z podróżą.

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety? 
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji Twój bilet elektroniczny zostanie wysłany do Ciebie mailem. Wydrukuj go i przynieś ze sobą na wycieczkę. 

Gdzie zaczyna się wycieczka?
Spotkaj się z przedstawicielem biura pod tablicą ARRIVALS w głównej hali stacji Euston. Elektroniczna tablica ARRIVALS znajduje się pomiędzy peronami nr 8 i 9.    

Gdzie kończy się wycieczka?
Zwiedzanie z przewodnikiem kończy się w studiu Warner Brothers. Opcjonalnie możesz skorzystać z możliwości ponownego priorytetowego wstępu do studia na samodzielne zwiedzanie.

Jak długo trwa wycieczka? 
Wycieczka trwa 5 godzin (3 godziny zwiedzania z przewodnikiem plus 2 godziny przejazdu w obie strony).

W jakim języku jest obsługiwana wycieczka?
Wycieczka odbywa się w języku angielskim. 

Uwaga!

- Niestety nie mamy możliwości zapewnienia wstępu osobom na wózkach inwalidzkich lub wymagającym pomocy przy poruszaniu się. Wózki inwalidzkie muszą być pozostawione w przechowalni bagażu po przyjeździe do studia.
- Pamiętaj, że w przypadku zarezerwowania wycieczki o godz. 12:45 (od kwietnia do grudnia) możesz nie mieć możliwości późniejszego ponownego wejścia do studia.

Kategorie biletów

Dla dorosłych (16+)
Dla dzieci (5-15)
Dla niemowląt (0-4)

Wydrukuj bilet

Przewodnik

Czas trwania: 5 godz.

Godziny odjazdów

Wskazówki

Wycieczka z przewodnikiem po studiu Warner Bros. – Harry Potter

Adres
Euston Station Barnby Street Londyn

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.