Szukaj

Zadowoleni klienci

Działalność charytatywna

Ticmate
Bilety na wycieczki i atrakcje na całym świecie
Jesteśmy obecni w 130 krajach na 6 kontynentach

O LondonTickets.pl

LondonTickets.pl Jesteśmy firmą z kapitałem szwedzkim, a nasze centrum sprzedaży i obsługi klientów mieści się w Kopenhadze. LondonTickets.pl umożliwia każdemu kupno biletów oraz uzyskanie informacji dotyczących atrakcji turystycznych i środków transportu w Londynie w przemyślany i bezpieczny sposób. Dzięki szerokiej sieci współpracy jesteśmy w stanie zaoferować bilety w przystępnych i konkurencyjnych cenach, również z niewielkim wyprzedzeniem. Wszystkie nasze bilety są wysyłane bezpośrednio pocztą elektroniczną w formie e-biletów. Bilety dostarczamy w dniu zamówienia lub najpóźniej w następnym dniu roboczym. Transakcje dokonywane w serwisie LondonTickets.pl są całkowicie bezpieczne, a dzięki naszej szerokiej ofercie czas spędzony w Londynie z pewnością spełni oczekiwania każdego klienta.

Ideał biznesu, za którym stoi pasja i zainteresowanie

Prawdziwą pasją człowieka, który odpowiada za LondonTickets.pl, Marcusa Moeschlina, są musicale, koncerty oraz innego rodzaju imprezy. Już jako młody 18-letni chłopak organizował wycieczki na koncerty rockowe odbywające się w Szwecji. Jego kariera skupiała się zawsze na oferowaniu ludziom wspaniałych imprez i zagranicznych wycieczek na spektakle po konkurencyjnych cenach i było to już w czasach, gdy Marcus działał w Szwecji jako właściciel firmy Box Office. Marcus należy również do garstki pionierów cyfrowego biznesu związanego ze sprzedażą biletów na imprezy, ponieważ już w latach 90-tych pomagał stworzyć Global Tickets, wyjątkową sieć, dzięki której 22 kraje elektronicznie kupowały i sprzedawały między sobą bilety na imprezy międzynarodowe. Jeszcze w roku 1990 konkurenci na rynku nadal używali wyłącznie faksu, teleksu i telefonu. Za tę pionierską pracę Global Tickets otrzymał Nagrodę Królowej w roku 1992 za najlepszy pomysł na rozwiązanie eksportowe. W duńskim biurze w Kopenhadze pracuje Kim Harbers. Kim, podobnie jak Marcus, dzieli pasję obejmującą wszelkiego rodzaju imprezy na całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem musicali i imprez sportowych. Jego kariera w branży sprzedaży biletów na imprezy międzynarodowe rozpoczęła się w roku 1996, gdy Kim rozpoczął współpracę z ARTE Udland, jedną z firm sieci Global Tickets. Kim był jej managerem na Danię przez wiele lat, jak również managerem na obszar Krajów Nordyckich. Reasumując, z serwisem MusicaleLondyn.pl wiąże się wiele lat doświadczeń, biura w Szwecji, Danii i telefoniczne centrum obsługi klienta w Londynie, które razem z MusicaleLondyn.pl tworzą lokalną firmę z globalną siecią i ambicjami.

LondonTickets.pl należy do firmy Ticmate

Główna firma Marcusa Moeschlinsa Ticmate istnieje dopiero od 2006 roku, ale już od początku z każdym rokiem osiąga coraz to lepsze wyniki. Wizja Ticmate ma stanowić wiodące rozwiązanie na europejskim rynku sprzedaży biletów na imprezy międzynarodowe i wyjazdy na różnego rodzaju imprezy. Częścią powyższej strategii Ticmate stał się pierwszy musicalowy serwis internetowy firmy: LondonMusikaler.se. Teraz serwis prowadzony jest w 12 różnych językach w ponad 20 krajach, w tym jako serwis MusicaleLondyn.pl w Polska. W roku 2010 Ticmate uruchomi nowe serwisy sprzedające bilety i wyjazdy na inne imprezy niż musicale np. mecze piłkarskie, inne zawody sportowe oraz wejściówki. W zarządzie firmy obok Marcusa Moeschlin, zasiadają Ole Oftedal i Jan Friedman. Zarówno Oftedal i Friedman posiadają bogate doświadczenie zarówno w zarządzaniu firmą, jak i na wielu stanowiskach w zarządzie innych firm handlowych, turystycznych i w sektorze mediów.