Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

London Tickets – bilety na popularne londyńskie atrakcje turystyczne i transport!

Witamy w serwisie LondonTickets.pl, przeznaczonym dla osób, które pragną zakupić bilety wstępu do atrakcji turystycznych i na transport, siedząc wygodnie w domu. Tutaj znajdziesz szeroką i zróżnicowaną ofertę biletów dla odwiedzających Londyn! Zwiedzaj najciekawsze miejsca w mieście, zobacz Madame Tussauds, skorzystaj z London Eye i podziwiaj Warner Bros Studio, w którym nakręcono słynną serię filmów o Harrym Potterze! Zachwyć się żywiołowymi musicalami w dzielnicy West End i obejrzyj mecze piłki nożnej! Wysyłamy bilety bezpośrednio na Twój adres e-mail!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Heathrow Express

4.6 (629)
Od PLN 117

Oferujemy bilety na przejazd w jedną lub dwie strony między lotniskiem Heathrow Airport a Paddington Station. Z nami dostaniesz się do centrum Londynu szybko, łatwo i przyjemnie! Przejazd trwa około 20 minut.

Oferta specjalna! Bezpłatny przejazd dla dzieci z Heathrow Express! Dzieci i młodzież w wieku 5-15 lat muszą posiadać ważny bilet (0 €).

Ważne informacje

- Bilety zostaną wysłane na Twój adres e-mail.
- Ominiesz kolejkę do automatów biletowych
- Oferujemy następujące rodzaje biletów: Dla dorosłych (Adult), dla dzieci (Child), bilety w jedną stronę i bilety w dwie strony.
- Dzieci poniżej 5. roku życia podróżują bezpłatnie pod opieką płacącego dorosłego
- Bilety są ważne na przejazdy z Heathrow do Paddington Station lub z powrotem.

Czego mogę się spodziewać?

Paddington Station stanowi doskonały punkt wypadowy do różnych ciekawych miejsc, takich jak Piccadilly Circus, Trafalgar Square, Oxford Circus, Covent Garden, Notting Hill i innych. 

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety na Heathrow Express?
W pozycji „Bilet ważny od” należy wybrać datę planowanej podróży. W przypadku rezerwacji biletu w dwie strony powrót na lotnisko Heathrow powinien nastąpić w ciągu 28 dni od daty wskazanej w pozycji „Bilet ważny od”. 

Uwaga: przy każdej rezerwacji przesyłamy tylko jeden bilet! 

W jaki sposób mogę wykorzystać swoje bilety?
- Wydrukuj swój bilet elektroniczny, który zostanie przesłany na Twój adres e-mail (z adresu: ticketing@heathrowexpress.com).
- Podróż z lotniska: Pokaż swój bilet z kodem kreskowym pracownikowi pociągu.
- Podróż na lotnisko: Jeżeli zarezerwowałeś bilet w dwie strony, zachowaj ten sam bilet, którego użyłeś w czasie pierwszej podróży i pokaż go pracownikowi pociągu.

Uwaga!

- Wkrótce po dokonaniu rezerwacji wyślemy Ci potwierdzenie na Twój adres e-mail. Bilet elektroniczny zostanie przesłany w osobnym mailu. Wydrukuj go i przynieś ze sobą do pociągu.
- Klient zobowiązany jest do sprawdzenia rozkładu jazdy pociągu przed planowaną podróżą, szczególnie jeśli wylot ma się odbyć wcześnie rano lub w nocy. Należy również zwrócić uwagę na informacje dotyczące zmian w rozkładzie, np. z powodu prac modernizacyjnych.
- W dni świąteczne Heathrow Express kursuje ze zmniejszoną częstotliwością, a 25 grudnia to połączenie kolejowe jest całkowicie zamknięte.

Kategorie biletów

Dla dorosłych (16+)
Dla dzieci (5-15)
Dla niemowląt (0-4): wstęp bezpłatny
Dzieci poniżej 5 roku życia są uprawnione do przejazdów bezpłatnych, pod warunkiem że podróżują pod opieką osoby dorosłej posiadającej ważny bilet (nie więcej niż 4 dzieci pod opieką jednej osoby dorosłej).
Oferta specjalna! Bezpłatny przejazd dla dzieci z Heathrow Express! Dzieci i młodzież w wieku 5-15 lat muszą posiadać ważny bilet (0 €).

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Wskazówki

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.