Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 milionów sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Opactwo westminsterskie

4.5 (71)
Od 106 PLN

Opactwo westminsterskie jest jednym z największych kościołów na świecie i szczyci się ponadtysiącletnią historią. Zobacz katedrę koronacyjną, zwiedź grobowce królów i królowych i dowiedz się wszystkiego o świątyni dzięki bezpłatnemu audioprzewodnikowi. 

Ważne informacje

- Uzyskaj bezpośredni wstęp do opactwa westminsterskiego przez północne wejście
- Zapoznaj się z ponadtysiącletnią historią świątyni
- Zobacz katedrę koronacyjną
- Podziwiaj grobowce królów i królowych
- Znajdź słynny „kącik poetów”
- Poznaj interesujące fakty o świątyni dzięki bezpłatnemu audioprzewodnikowi

Czego mogę się spodziewać?

Odwiedź opactwo westminsterskie
Opactwo westminsterskie jest nie tylko arcydziełem architektury z okresu między XIII a XVI wiekiem, ale także miejscem wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Monumentalna budowla przypomina zwiedzającym o najważniejszych kartach brytyjskiej historii.

Znajdziesz tu sanktuarium św. Edwarda Wyznawcy, groby królów i królowych oraz niezliczone pamiątki po słynnych osobistościach, takich jak Jane Austen, Charles Dickens, Rudyard Kipling, Laurence Olivier, William Shakespeare, Isaac Newton i Charles Darwin.

To tutaj odbywały się wszystkie koronacje od 1066 roku oraz inne święta ważne dla monarchii, w tym szesnaście królewskich ślubów. Obecnie w opactwie odbywają się regularnie msze. Są tu też celebrowane ważne dla narodu brytyjskiego wydarzenia.

Dowiedz się interesujących faktów na temat fascynującej historii kościoła za pomocą bezpłatnego audioprzewodnika (dostępnego w 12 językach). Nagranie trwa około 60 minut.

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny na adres mailowy. Wydrukuj go i przynieś ze sobą na wycieczkę.

Jak długo jest ważny mój bilet?
W trakcie rezerwacji zaznacz dzień przyjazdu do Londynu jako datę początkową. Zakupione bilety będą ważne przez 1 miesiąc od tej daty.

Uwaga!

- Pamiętaj, że możesz zarezerwować maksymalnie 10 biletów do opactwa
- Należy pamiętać, że opactwo westminsterskie jest aktywnym miejscem kultu religijnego i czasami jest zamknięte dla odwiedzających ze względu na msze czy inne ważne wydarzenia. Godziny otwarcia mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w opactwie.
- W niedziele opactwo westminsterskie jest zamknięte dla turystów. 
- W niedziele i święta religijne, takie jak Wielkanoc i Boże Narodzenie, świątynia jest otwarta tylko dla wiernych, uczestniczących w mszach. Wszyscy są jednak mile widziani i mogą wziąć udział w nabożeństwach.

Kategorie biletów

Czy są dostępne bilety dla dzieci?
Tak, oferujemy bilety dla dzieci w wieku 6-16 lat. Dzieci poniżej 6. roku życia podróżują bezpłatnie w towarzystwie płacącego dorosłego.

Godziny otwarcia

Opactwo westminsterskie jest otwarte od poniedziałku do soboty od godz. 9:30 do 15:30.

Kościół jest zamknięty dla turystów od poniedziałku do piątku od godz. 12:00 do 13:00 ze względu na odbywające się w tym czasie nabożeństwa.

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Audioprzewodnik

Co jest wliczone w cenę?

- Bilet wstępu do opactwa westminsterskiego
- Audioprzewodnik

Godziny otwarcia

Wskazówki

Opactwo westminsterskie

Adres
20 Deans Yard, London SW1P 3PA

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.