Szukaj

Dodatkowe środki bezpieczeństwa: dowiedz się więcej przed wizytą. Czytaj więcej

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

St Pauls Cathedral

4.6 (77)
Od 96 PLN
Bilety wstępu do Katedry św. Pawła można zarezerwować jeszcze przed wyjściem z domu i dzięki temu uniknąć długiej kolejki do kasy!

Wszystkie bilety wysyłamy na adres e-mail klienta. Bilety zarezerwowane w dzień roboczy przed godziną 15:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Bilety zarezerwowane po godzinie 15:00 lub w dzień wolny od pracy wysyłamy w następnym dniu roboczym.

W cenę biletu wstępu wliczone jest co następuje:

Przewodnik multimedialny:
z 2010 r. jest  zawarty w cenie wstępu dla wszystkich turystów indywidualnie zwiedzających i jest dostępny w języku angielskim, brytyjskim języku migowym, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim, rosyjskim, mandaryńskim, japońskim i koreańskim. Przewodnik wykorzystuje film, nową fotografię a także szczegółowe komentarze, by zaoferować imponujacą interpretację unikatowych zabytków. Rozkład wycieczek z przewodnikiem: 
90-minutowe wycieczki po katedrze i do krypty prowadzone są przez przewodników katedralnych cztery razy w ciagu dnia o godz. 10:00, 11:00, 13:00 i 14:00. Indywidualnie zwiedzający turyści mogą dołączyć się bez dodatkowych kosztów (miejsca są ograniczone).
Oculus: 
Oko na Bazylikę św. Pawła stosuje najlepsze projekcyjne technologie, by zagłębić zwiedzających w fasycynujące opowieści i historię tego ikonicznego zabytku. Jedyny w swoim rodzaju taki projekt w katedrze, Oculus jest nagrodzonym 270° filmowym doświadczeniem, dzięki któremu ożywa 1400 lat historii.
Katedra św. Pawła jest drugą z kolei świątynią zbudowaną w tym miejscu, ponieważ pierwsza została zniszczona w wyniku wielkiego pożaru Londynu w 1666 roku. Katedra św. Pawła, zbudowana na planie krzyża ze słynną kopułą pośrodku, jest największym kościołem w północnej części Europy!

W pozycji „Bilet ważny od” należy wybrać datę przyjazdu do Londynu. Bilet zakupiony w naszym serwisie będzie ważny 1 miesiąc od wybranej w tym miejscu daty. Następnie należy wpisać liczbę biletów i kliknąć łącze „WYSZUKIWANIE”. W kolejnym kroku należy wybrać bilety „Normalne” lub „Ulgowe” (dla dzieci w wieku 6-17 lat). Dla dzieci poniżej 5 roku życia pod opieką osoby dorosłej wstęp jest bezpłatny. Następnie można dokonać zakupu kolejnych biletów do innych atrakcji turystycznych lub środków transportu.

Kategorie biletów

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 6-17. Children under age 5 are free, when accompanied by a paying adult.   

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do soboty pomiędzy 8:30 a 16:30, za wyjątkiem szczególnych nabożeństw odbywających się w kościele. Ostatni zwiedzający wchodzą o 16:00. W niedzielę kościół jest zamknięty dla zwiedzających i turystów.

Rezerwuj

wt, 7 gr 2021

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Omiń kolejkę i oszczędzaj czas

Audioprzewodnik

Godziny otwarcia

Wskazówki

St Pauls Cathedral

Adres
St. Paul's Churchyard London EC4M 8AD

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.