Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 milionów sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Gatwick Thameslink

4.4 (492)
Od 66 PLN

Wsiądź po pociągu Gatwick Thameslink i ciesz się szybką i bezproblemową podróżą do centrum Londynu. Twój bilet jest ważny w dowolnym dniu przez cały rok. Omiń kolejkę do automatów biletowych i wejdź od razu do pociągu. Jeżeli zarezerwujesz bilet w dwie strony, musisz udać się w podróż powrotną maksimalnie 30 dni po przyjeździe.

Ważne informacje

- Omiń kolejkę do automatu biletowego i udaj się bezpośrednio do pociągu
- Wykorzystaj bilet w dowolnym dniu w ciągu roku
- Otrzymaj bilet bezpośrednio na maila
- Jeżeli posiadasz bilet w dwie strony, udaj się w podróż powrotną do 30 dni po przyjeździe
- Dzieci do 5. roku życia podróżują bezpłatnie

Czego mogę się spodziewać?

Wybierz podróż pociągiem Gatwick Thameslink
Przejazd do stacji Blackfriars trwa około 35 minut, zaś do stacji St. Pancras – około 1 godzinę.

St. Pancras, Blackfriars i Farringdon to idealne punkty wypadowe do najciekawszych miejsc, takich jak Piccadilly Circus, Trafalgar Square, Oxford Circus, Covent Garden, Russel Square, Kensington, Bayswater czy też Paddington. Wystarczy przesiąść się do metra czy skorzystać z taksówki, bu dotrzeć do wybranego przez siebie celu.

Co należy zrobić?

W przypadku rezerwacji biletu w dwie strony,  powrót na lotnisko Gatwick powinien nastąpić w ciągu 30 dni od daty pierwszej podróży.

W jaki sposób otrzymam swój bilet?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz mailem potwierdzenie zakupu wraz z rachunkiem.

Uwaga!

- Ważne! Zapisz w swoim bilecie datę swojej pierwszej podróży – przykładowo, jeśli podróżujesz z lotniska Gatwick 15 czerwca 2020 r., musisz wpisać datę 15 czerwca 2020 r.
- Klient zobowiązany jest do sprawdzenia rozkładu jazdy pociągu przed planowaną podróżą, szczególnie jeśli wylot ma się odbyć wcześnie rano lub w nocy. Należy również zwrócić uwagę na informacje dotyczące zmian w rozkładzie, np. z powodu prac modernizacyjnych.
- Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi ani wymianie, jeżeli nie możesz ich wykorzystać ze względu na niedopasowanie godzin kursowania pociągu do godziny Twojego przylotu lub odlotu. W przypadku braku możliwości realizacji połączeń kolejowych zapewniony zostanie autobus zastępczy.
- Bilet na Gatwick Thameslink nie uprawnia do przejazdu Gatwick Express.
- W dni świąteczne Gatwick Thameslink kursuje ze zmniejszoną częstotliwością, a 25 grudnia to połączenie kolejowe jest całkowicie zamknięte.

Prace modernizacyjne do stycznia 2020 r.
Obecnie odbywają się szeroko zakrojone prace remontowe, które potrwają co najmniej do stycznia 2020 r. Mogą wystąpić problemy z częstotliwością kursowania pociągów, szczególnie w nocy i czasami w weekendy. Jeśli nie będzie możliwości realizacji kursów przez dłuższy czas, zostaną zorganizowane autobusy zastępcze. Pamiętaj, że podróż na lotnisko może potrwać dłużej – zaplanuj odpowiednio dużo czasu na dojazd.
 
Personel jest do Twojej dyspozycji na stacjach.

Kategorie biletów

Możesz zarezerwować bilet powrotny lub bilet w jedną stronę na podróż pociągiem Thameslink pomiędzy lotniskiem Gatwick a dowolną stacją w centrum Londynu.

Czy są dostępne bilety ulgowe dla dzieci? 
Dzieci poniżej 5 roku życia są uprawnione do przejazdów bezpłatnych, pod warunkiem że podróżują pod opieką osoby dorosłej posiadającej ważny bilet (nie więcej niż 4 dzieci pod opieką jednej osoby dorosłej). Dzieci w wieku od 5 do 15 lat są uprawnione do przejazdów ulgowych. 
 

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Co jest wliczone w cenę?

- Elastyczny bilet na pociąg Gatwick Thameslink
- Nie musisz nigdzie iść, aby odebrać bilet lub go wymienić – wsiądź do pociągu od razu!

Wskazówki

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.