Szukaj

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Gatwick Airport Train

Od PLN 64

Dzięki Gatwick Thameslink podróż do Londynu będzie szybka i bezproblemowa! Oferujemy bilety w jedną lub dwie strony na przejazd pomiędzy lotniskiem Gatwick i głównymi stacjami kolejowymi w Londynie. 

Ważne informacje

- Zakupione bilety zostaną wysłane do Ciebie mailem
- Omiń długie kolejki do automatów biletowych!
- Bilet może być wykorzystany w przeciągu miesiąca od daty zakupu
- Dzieci do 5 roku życia podróżują bezpłatnie!
- Uwaga! Prosimy o rozważne zakupy! Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi ani wymianie! 

Czego mogę się spodziewać?

Wybierz Gatwick Thameslink
Podróżuj szybko i wygodnie z Gatwick Thameslink. Przejazd do stacji Blackfriars trwa około 35 minut, zaś do stacji St. Pancras - około 1 godzinę. St. Pancras, Blackfriars i Farringdon to idealne punkty wypadowe do najciekawszych miejsc, takich jak Piccadilly Circus, Trafalgar Square, Oxford Circus, Covent Garden, Russel Square, Kensington, Bayswater czy też Paddington. Wystarczy przesiąść się do metra czy skorzystać z taksówki, bu dotrzeć do wybranego przez siebie celu.

Co należy zrobić?

Jak dokonać rezerwacji biletu na Gatwick Thameslink? 
W przypadku rezerwacji biletu w dwie strony powrót na lotnisko Gatwick powinien nastąpić w ciągu 30  dni od daty wskazanej w pozycji „Bilet ważny od”. 
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz mailem stosowne potwierdzenie.

Uwaga!

- Ważne! Zapisz w swoim bilecie datę swojej pierwszej podróży - przykładowo, jeśli podróżujesz z lotniska Gatwick 15 czerwca 2019 roku, musisz wpisać datę 15 czerwca 2019.
- Klient zobowiązany jest do sprawdzenia rozkładu jazdy pociągu przed planowaną podróżą, szczególnie jeśli wylot ma się odbyć wcześnie rano lub w nocy. Należy również zwrócić uwagę na informacje dotyczące zmian w rozkładzie, np. z powodu prac modernizacyjnych.
- Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi ani wymianie. W przypadku braku możliwości realizacji połączeń kolejowych zapewniony zostanie autobus zastępczy.
- Bilet na Gatwick Thameslink nie uprawnia do przejazdu Gatwick Express!
- W dni świąteczne Gatwick Thameslink kursuje ze zmniejszoną częstotliwością, a 25 grudnia to połączenie kolejowe jest całkowicie zamknięte.

Informacja o pracach modernizacyjnych, trwających do stycznia 2019:
Informujemy, że do stycznia 2019 trwają szeroko zakrojone prace, związane z konserwacją i modernizacją linii. Z związku z tym istnieje możliwość zawieszenia niektórych połączeń oraz zmniejszenia liczby odjazdów na godzinę, szczególnie w nocy oraz w niektóre weekendy. W przypadku braku możliwości realizacji połączeń kolejowych zapewniony zostanie autobus zastępczy. Prosimy o zaplanowanie swojej podróży z uwzględnieniem ww. trudności.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z personelem stacji.

Kategorie biletów

Czy są dostępne bilety ulgowe dla dzieci? 
Dzieci poniżej 5 roku życia są uprawnione do przejazdów bezpłatnych, pod warunkiem że podróżują pod opieką osoby dorosłej posiadającej ważny bilet (nie więcej niż 4 dzieci pod opieką jednej osoby dorosłej). Dzieci w wieku od 5 do 15 lat są uprawnione do przejazdów ulgowych. 
 

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Wskazówki