Zrelaksuj się po długim locie i udaj się prosto do pociągu Gatwick Thameslink. Uniknij stania w długich kolejkach do automatów biletowych.
Pociąg odjeżdża z terminalu południowego lotniska Gatwick. Jeśli wylądujesz na terminalu północnym, możesz udać się na terminal południowy autobusem.
Pociąg Gatwick Thameslink zatrzymuje się przy stacjach London Bridge, Blackfriars, City Thameslink, Farringdon i London St Pancras International. Dojazd do stacji London St. Pancras International trwa około godziny.
Po przyjeździe możesz udać się do takich miejsc, jak Piccadilly Circus, Trafalgar Square, Oxford Circus, Covent Garden, Russel Square, Kensington, Bayswater czy też Paddington. Wystarczy przesiąść się do metra czy skorzystać z taksówki.