Szukaj

Dodatkowe środki bezpieczeństwa: dowiedz się więcej przed wizytą. Czytaj więcej

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Londyn: oferta pakietowa 6 w 1

4.7 (218)
Od 479 PLN

Sześć niesamowitych atrakcji równa się jedna wielka przygoda! Skorzystaj z wyjątkowej oferty pakietowej i zapłać aż o 45% mniej niż w kasie biletowej. Pakiet obejmuje takie atrakcje, jak Madame Tussauds, London Eye, rejs statkiem London Eye River Cruise, SEA LIFE London, Shrek’s Adventure! i London Dungeon.

Niesamowita oferta pakietowa - zapłać aż o 45% mniej!
Jeżeli planiesz odwiedzić Madame Tussauds i London Eye, zarezerwuj nasz pakiet i odwiedź dodatkowo SEA LIFE London Aquarium, Shrek's Adventure! London, London Dungeon oraz weź udział w rejsie London Eye River Cruise.*

Ważne informacje

- Zobacz sześć najpopularniejszych atrakcji Londynu
- Wybierz się w ekscytującą podróż po stolicy Wielkiej Brytanii
- Zapłać aż o 45% mniej za bilety!
- Odwiedź słynne muzeum figur woskowych Madame Tussauds
- Spoglądaj na Londyn z góry podczas przejażdżki na London Eye
- Wybierz się w rejs statkiem po Tamizie spod koła widokowego London Eye
- Podziwiaj piękno podwodnego świata w SEA LIFE London Aquarium
- Odwiedź nową londyńską atrakcję - Shrek's Adventure!
- Daj się przestraszyć w London Dungeon
- Zarezerwuj online i otrzymaj bezpłatnie bilety na cztery dodatkowe atrakcje
- Odbierz kupon rabatowy w wysokości 10% do sklepu pamiątkowego Madame Tussauds

Czego mogę się spodziewać?

Odwiedź słynne muzeum figur woskowych Madame Tussauds
Wybierz się do muzeum figur woskowych Madame Tussauds. Zobacz rodzinę królewską, poczuj się jak gwiazda The Voice i Star Wars, zobacz seans filmowy Marvel Super Heroes w wersji 4D, „spotkaj” się z gwiazdami światowego formatu i uściśnij ręce politykom. Dzięki zmieniającym się figurom wizyta w Madame Tussauds nigdy nie będzie nudna.

Podziwiaj spektakularny widok z London Eye
Koło widokowe London Eye to jeden z najbardziej charakterystycznych obiektów w Londynie. Znajduje się ono nad Tamizą, niedaleko Big Bena. Możesz podziwiać stąd widok na miasto, siedząc na wysokości 135 m. n.p.m. Nie przegap tak wyjątkowej okazji!

Wybierz się w rejs statkiem po Tamizie
W trakcie 40-minutowego rejsu po Tamizie zobaczysz najwspanialsze londyńskie zabytki, takie jak Big Ben, pałac westminsterski, katedrę św. Pawła, Tower Bridge, Tower od London i Shakespeare’s Globe. Posłuchaj komentarzy przewodników na żywo i poznaj fakty na temat mijanych miejsc. Statek wypływa spod koła widokowego London Eye.

Podziwiaj piękno podwodnego świata
SEA LIFE London Aquarium to wspaniałe miejsce dla całej rodziny! Podziwiaj niemal 500 gatunków z całego świata, w tym ponad 40 rekinów. Obiekt podzielony jest na 14 stref tematycznych, które znajdują się na trzech piętrach. 

Daj się przestraszyć w London Dungeon
Wybierz się w 90-minutową podróż po 1000 lat najmroczniejszych momentów w historii Londynu. Podążaj przez lochy i podziwiaj spektakularne pokazy, odgrywane przez profesjonalnych aktorów.

Przeżyj niesamowitą przygodę ze Shrekiem!
Wsiądź do autobusu 4D DreamWorks Tours i ruszaj w drogę! Wybierz się w podróż ze swoim psotnym przewodnikiem Osłem i dowiedz się, czym jest prawdziwa zabawa, chaos i szaleństwo!

Zobacz na żywo 10 wyjątkowych pokazów, podczas których będziesz mógł odwiedzić bagna Shreka, przepowiedzieć swoją przyszłość dzięki Magicznemu Zwierciadłu, zgubić się w lustrzanym labiryncie i odkryć w sobie swojego wewnętrznego ogra!

Wszystkie wymienione atrakcje, czyli Shrek's Adventure!, London Eye, rejsy statkiem spod London Eye, London Dungeon i SEA LIFE London Aquarium zlokalizowane są lub odbywają się w rejonie South Bank, można zatem zaplanować zwiedzanie na jeden dzień.

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji wyślemy Ci Twój bilet mailem. Akceptowane są bilety na urządzeniach mobilnych.

Jak to działa?
Madame Tussauds: Przybądź na miejsce w wybranym dniu i o wybranej godzinie. Zeskanuj kod z biletu przy wejściu nr 2 i rozpocznij zwiedzanie.

Aby zagwarantować sobie wstęp do pozostałych atrakcji i uniknąć konieczności stania w kolejce do kas biletowych, możesz zawczasu zarezerwować dzień i godzinę wizyty przez portal rezerwacyjny The BIG London Adventure. Adres portalu i instrukcja logowania będzie podana na bilecie elektronicznym.

Kiedy już zarezerwujesz odpowiednią datę i godzinę, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

London Eye: W dniu wizyty udaj się do punktu Standard Experience. Uwaga: Twój bilet jest standardowym biletem, nie biletem priorytetowego wstępu (Fast Track).

London Eye River Cruise: Udaj się do przystani przy London Eye 15 minut przed rozpoczęciem rejsu.

London Dungeon: Po przybyciu na miejsce skieruj się do drzwi wejściowych, aby dołączyć do wycieczki o wybranej godzinie.

SEA LIFE London: Udaj się do drzwi wejściowych dla osób z zarezerwowanymi wcześniej biletami.

Shrek's Adventure: Po przybyciu na miejsce skieruj się do drzwi wejściowych, aby dołączyć do wycieczki o wybranej godzinie.

Jeżeli nie zarezerwowałeś wcześniej wizyty w wyżej wymienionych atrakcjach na portalu rezerwacyjnym, możliwość wstępu do każdej z nich uzależniona będzie od dostępności miejsc. Będziesz musiał udać się do kasy biletowej w celu dokonania rezerwacji na następną wolną godzinę. Natychmiastowa dostępność miejsc nie jest gwarantowana.

Jak długo są ważne moje bilety?
Twoje bilety do Madame Tussauds są ważne w wybranym przez Ciebie dniu i o wybranej godzinie. Możesz zaplanować wizytę w pozostałych atrakcjach w ciągu 90 dni od daty wizyty w Madame Tussauds (w zależności od dostępności miejsc).

Jak mogę odebrać mój kupon z 10% zniżką?
Na bilecie elektronicznym znajdziesz link do vouchera z 10% zniżką do sklepu pamiątkowego Madame Tussauds. Wydrukuj go i pokaż sprzedawcy w trakcie zakupów.

Uwaga!

- Oferujemy bilety standardowe do London Eye. Dzięki nim możesz ominąć kolejkę do kas biletowych, ale nie możesz ominąć kolejki do kabin!
- Zniżka obliczana jest na podstawie ceny obowiązującej w obiekcie*.

Kategorie biletów

Dla dorosłych (16+)
Dla dzieci (3-15)
Dla niemowląt (0-2) - wstęp bezpłatny

Dzieci poniżej 16. roku życia muszą znajdować się pod opieką osoby dorosłej (18+).

Godziny otwarcia

Sprawdź informacje na portalu rezerwacyjnym.

Madame Tussauds: codziennie w godz. 10:00-16:00

Zarezerwuj teraz

Fantastycznie: 4.7 – 218 Opinie

Pakiet 6 in 1

"1. Madame Tussauds - rewelacja, polecam każdemu, jednak dodatkowo płatne zdjęcia są moim zdaniem zbyt drogie, szczególnie biorąc pod uwagę cenę samego biletu wstępu; na szczęście można robić sobie swoje zdjęcia z eksponatami 2. Shrek Adventures - świetne, ale raczej dla dzieci i miłośników słynnego ogra - Uwaga: jeśli dzieci boją się ciemności lub różnych stworów - należy rozważyć, czy przypadkiem po pobycie nie przestaną uwielbiać Shreka; sporo małych dzieci płakało ze strachu podczas scenek odgrywanych przez aktorów; brak możliwości samodzielnego robienia zdjęć i nagrywania filmów ! 3. The London Dangeon - ciekawie przedstawiona historia Londynu; bardzo dobra gra aktorów; jednak moim zdaniem miejsce nieodpowiednie dla małych dzieci - całość odbywa się w ciemnych pomieszczeniach, scenki mają na celu wprowadzić atmosferę napięcia; nie zdradzając szczegółów - ostatnia atrakcja w postaci ławki jak na karuzelach z siedziskami z zabezpieczeniem może być niezbyt bezpieczna dla osób z epilepsją lub problemami z sercem (np. wszczepione rozruszniki, kardiowertery - ponoć jest tam pole magnetyczne); podobnie jak w innych miejscach - zdjęcia powinny być moim zdaniem wliczone w cenę biletów; brak możliwości robienia samodzielnych zdjęć i filmowania 4. London Eye - świetna zabawa, dla osób bojących się wysokości - naprawdę nie jest tak źle, jak wygląda z poziomu gruntu; widoki rewelacyjne; dobrze spędzone ok. pół godziny 5. Sea life - bardzo dobra rozrywka dla całych rodzin; typowe oceanarium z ciekawymi ekspozycjami; zaraz po wejście warto patrzeć pod nogi ! :-) ; polecam, można trochę odpocząć po trudach zwiedzania Londynu; można robić sobie zdjęcia, ale bez lampy błyskowej 6. Rejs po Tamizie - krótki, ale treściwy rejs z przewodnikiem (możliwość słuchania w różnych językach przez zestawy słuchawkowe, dostępne różne języki, ale język polski oczywiście niedostępny :-( Poza Muzeum Madame Tussaud - od której trzeba rozpocząć zwiedzanie (warto być na ustaloną godzinę), wszystkie pozostałe atrakcje w tym samym miejscu. Niestety trudne do uniknięcia dodatkowe koszty, szczególnie gdy się podróżuje z dziećmi (zdjęcia robione przez obsługę dodatkowo płatne; sklepiki z pamiątkami obok Museum Madame Tussaud i Shrek Adventures). Zakup pakietu pozwala na uniknięcie dodatkowych kolejek do kas biletowych. Przed wejściem do Muzeum figur woskowych, do London Eye i na prom - należy się liczyć z kolejkami. Wejście do każdej atrakcji poprzedzone kontrolą bagaży."

Mariusz

Rezerwuj

śr, 12 maj 2021

Produkt z certyfikatem „We're Good To Go” Produkt z certyfikatem „We're Good To Go”
„We're Good To Go” to oficjalny brytyjski znak świadczący o tym, że branża turystyczna i hotelarska podjęła wszelkie wysiłki w celu sprostaniu rządowym i branżowym wytycznym dot. COVID-19 oraz wdrożyła procesy związane z zachowaniem czystości i utrzymaniem zalecanego dystansu społecznego.

Gwarancja najniższej ceny Gwarancja najniższej ceny
Jeśli w ciągu 48 godzin od rezerwacji znajdziesz taką samą ofertę w niższej cenie, zwrócimy Ci 100% różnicy.

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Omiń kolejkę i oszczędzaj czas

Co jest wliczone w cenę?

- Kupon rabatowy 10% do sklepu z pamiątkami Madame Tussauds
- Darmowy drink w tawernie London Dungeon
- Link do portalu rezerwacyjnego, na którym można zmienić datę i godzinę swojej wizyty

Godziny otwarcia

Wskazówki

Londyn – pakiet 6 w 1

Adres
Madame Tussauds Marylebone Road Londyn, NW1 5LR

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.