Szukaj

Covid safe information

  • You may be asked to wear a face covering out of consideration for those around you. So please bring a face mask, just in case.
  • Social distancing has now been removed. However, we ask you to be mindful of others and their space.
  • Please be ready to make on-site payments using a contactless bank card, rather than cash, where possible.
  • Organiser politely request that you refrain from visiting the attraction should you start displaying any of the symptoms associated with COVID-19. Please contact Guest Services should you need to amend your booking.
  • All areas that visitors touch are frequently cleaned.
  • Employes may wear Personal Protective Equipment to protect both visitors and staff.
  • You may be asked to present proof of being fully vaccinated or that you have recovered fully from COVID 19. So just in case, please bring a valid and updated COVID Pass.

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

London Eye i rejs statkiem

4.4 (306)
Od 250 PLN

Skorzystaj z przejażdżki na słynnym kole widokowym London Eye, a następnie wybierz się w malowniczy rejs London Eye River Cruise. Dzięki naszej ofercie pakietowej zaoszczędzisz aż 15% ceny biletu. Ciesz się swobodą – wybierz lub zmień datę i godzinę wizyty w London Eye samodzielnie do 24 godzin przed terminem rezerwacji.

Zapłać do 15% mniej za pakiet zawierający wizytę na London Eye oraz rejs. Ciesz się pełną swobodą: możesz zmienić datę i godzinę na bilecie do 24 godzin przed rozpoczęciem rezerwacji.

Ważne informacje

- Zapłać aż o 15% mniej za bilet łączony na London Eye i rejs statkiem
- Ciesz się swobodą – wybierz lub zmień datę i godzinę samodzielnie
- Zeskanuj kod na swoim bilecie mobilnym
- Podziwiaj niesamowity widok na Londyn z London Eye
- Ciesz się 30-minutową przejażdżką na słynnym kole widokowym
- Uzyskaj bezpłatny wstęp do kina 4D
- Rozkoszuj się widokiem na Londyn w trakcie rejsu po Tamizie

Czego mogę się spodziewać?

London Eye i rejs statkiem po Tamizie
Słynne koło widokowe London Eye, będące jedną z najpopularniejszych atrakcji brytyjskiej stolicy, znajduje się nad Tamizą, niedaleko Big Bena.

Można z niego podziwiać widok na całe miasto. Pełny obrót w trakcie przejażdżki w jednej z 32 zamkniętych kapsuł zajmuje około 30 minut. Najwyższy punkt znajduje się na wysokości 135 m.n.p.m.

Udać się również na wyjątkowy rejs po Tamizie, który rozpoczyna się tuż pod słynnym kołem widokowym. Ta wyjątkowa i wyróżniana nagrodami wycieczka zawiera opowieści przewodników i komentarze na żywo, dzięki którym poczujesz unikalną atmosferę miasta.

W trakcie 40-minutowego rejsu zobaczysz najwspanialsze londyńskie zabytki, takie jak Big Ben, pałac Westminsterski, katedrę św. Pawła, Tower Bridge, Tower od London i Shakespeare’s Globe.

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji Twój bilet elektroniczny zostanie wysłany na Twoją skrzynkę mailową. Akceptowane są bilety na urządzeniach mobilnych.

Jak to działa?
Rejs statkiem po Tamizie: wybrana data i godzina rejsu London Eye River Cruise nie może zostać zmieniona. Udaj się do London Eye Pier i bądź na miejscu co najmniej 15 minut przed zarezerwowaną godziną, aby nie spóźnić się na wypłynięcie statku.
Zeskanuj kod kreskowy na bilecie elektronicznym i wejdź na pokład.

London Eye: Możesz odwiedzić London Eye do 3 dni przed rejsem London Eye River Cruise i maksymalnie 90 dni później. Aby zapewnić sobie szybki wstęp na koło widokowe London Eye, możesz zarezerwować dzień i godzinę wizyty na portalu rezerwacyjnym. Bądź na miejscu 15 minut przed planowanym czasem wizyty. Adres portalu oraz instrukcje dotyczące logowania będą znajdować się na Twoim bilecie elektronicznym.

Jeśli nie wybrałeś wcześniej przedziału czasowego za pośrednictwem portalu rezerwacyjnego, pora Twojej wizyty zależna będzie od dostępności miejsc. Skieruj się do kas biletowych, aby zarezerwować najbliższą dostępną godzinę. Natychmiastowa dostępność nie jest gwarantowana.

Uwaga: ten bilet elektroniczny zawiera dostęp do wszystkich atrakcji. Wszelkie zmiany dokonane za pośrednictwem portalu rezerwacyjnego będą zapisane przy pomocą tych samych kodów kreskowych na biletach elektronicznych, nie jest więc wymagane posiadanie nowych biletów. Możesz zmienić swoją rezerwację do 10 razy i 24 godziny przed zarezerwowanym rejsem.

Czy muszę skorzystać z obu atrakcji tego samego dnia?
Nie, możesz wybrać się na London Eye do 3 dni przed rejsem i do 90 dni później. Zalecamy rezerwację daty i godziny wizyty na portalu rezerwacyjnym.

Uwaga!

- * Rabat wyliczany jest na podstawie ceny, obowiązującej w obiekcie.

Kategorie biletów

Dla dorosłych (16+)
Dla dzieci (3-15)
Dla niemowląt (0-2): bezpłatne
Uwaga: bilety dla dzieci można kupić tylko razem z biletami dla dorosłych.

Godziny otwarcia

Sprawdź dostępność w kalendarzu.


Rejs London Eye River Cruise: codziennie raz na godzinę z przystani London Eye Pier, znajdującej się niedaleko London Eye.

Rezerwuj

czw, 29 wrz 2022

Produkt z certyfikatem „We're Good To Go” Produkt z certyfikatem „We're Good To Go”
„We're Good To Go” to oficjalny brytyjski znak świadczący o tym, że branża turystyczna i hotelarska podjęła wszelkie wysiłki w celu sprostaniu rządowym i branżowym wytycznym dot. COVID-19 oraz wdrożyła procesy związane z zachowaniem czystości i utrzymaniem zalecanego dystansu społecznego.

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Gwarancja najniższej ceny Gwarancja najniższej ceny
Jeśli w ciągu 48 godzin od rezerwacji znajdziesz taką samą ofertę w niższej cenie, zwrócimy Ci 100% różnicy.

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Omiń kolejkę i oszczędzaj czas

Co jest wliczone w cenę?

- Bilet wstępu do London Eye
- Rejs statkiem
- Seans w kinie 4D

Godziny otwarcia

W tej atrakcji nieustannie pracuje się nad zapewnieniem bezpieczeństwa gościom i pracownikom. Dowiedz się więcej na ten temat, oglądając to nagranie (w języku angielskim).

Wskazówki

London Eye i rejs statkiem

Adres
Riverside Building, County Hall, Westminster Bridge Road, London

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.