Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

London Tickets – bilety na popularne londyńskie atrakcje turystyczne i transport!

Witamy w serwisie LondonTickets.pl, przeznaczonym dla osób, które pragną zakupić bilety wstępu do atrakcji turystycznych i na transport, siedząc wygodnie w domu. Tutaj znajdziesz szeroką i zróżnicowaną ofertę biletów dla odwiedzających Londyn! Zwiedzaj najciekawsze miejsca w mieście, zobacz Madame Tussauds, skorzystaj z London Eye i podziwiaj Warner Bros Studio, w którym nakręcono słynną serię filmów o Harrym Potterze! Zachwyć się żywiołowymi musicalami w dzielnicy West End i obejrzyj mecze piłki nożnej! Wysyłamy bilety bezpośrednio na Twój adres e-mail!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Classic Rock & Beatles Tour

4.6 (5)
Od PLN 213
Na tej klasycznego rocka i Beatlesów miejsc zwiedzania będzie doświadczenie historie za część naszego czasu w największych legend rock'n'rolla.

Podczas tego kołysania 3 ½ godziny wycieczki odwiedzimy niektóre z miejsc, które złożyły 60s swinging! Można dostać się do zobaczyć butików, pubów i klubów, które zainspirowały setki znanych tekstów.

Dla fanów Beatlesów, jest "płaski s, Ringo" Brian Epstein e mieszkanie Kings Road, John i Yoko pierwszy dom i Paul 's prąd Londyn domu. Ty oczywiście też się przejść przez słynnego skrzyżowania Abbey Road. Mijamy domy Freddie Mercury, Bowie, Bolan, Jimmy Page, Macca, Clapton, Van Morrison, aby wymienić tylko kilka, i zobaczyć, gdzie Jimi Hendrix zmarł. Nigdy nie wiesz, kto może pojawić się w przejściu!

Możesz także połączyć ten popołudniową wycieczkę z naszej Rock'n'Roll Morning Tour na cały dzień Monsters of Rock Tour.

Czas trwania: około. 3 ½ godziny 

Ważne informacje:
- Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo e-bilet przez e-mail. Proszę przynieść ze sobą to bilet na trasie.
- Bilet jest ważny tylko na wybraną datą.
- Wycieczka jest w języku angielskim.
- Wycieczka Klasyczny rock i Beatles strony odbiega od oryginału Tour Visitor Centre, 17-19 Cockspur St, w pobliżu Trafalgar Square. Najbliższa stacja metra to Charing Cross.
- Bilety dla dzieci są dostępne dla dzieci w wieku 5-12 lat. Dzieci w wieku 0-4 lat są bezpłatne, o ile towarzyszy im osobą dorosłą.
- Classick Rock & Beatles witryn Wycieczka działa codziennie od kwietnia do października. Od listopada do marca działa we wtorki, czwartki, soboty i niedziele od 13:00, 16:15.

Godziny otwarcia

Dni pracy: od kwietnia do października: codziennie - Wyjazd jest 14:00. Listopad-marzec: sobota, niedziela, wtorek i czwartek - Wyjazd jest o godzinie 1:00 pm

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Czas trwania: 3 godz. 30 min.

Godziny otwarcia

Wskazówki

Classic Rock & Beatles Tour

Adres
17-19 Cockspur Street Trafalgar Square London, SW1Y 5BL

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.