Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Zadowoleni klienci

Podobne kategorie

Wycieczki po Londynie

Londyn, jak większość stolic, był świadkiem wielu ważnych wydarzeń historycznych. Miały tu miejsce zarówno wojny, powodzie i klęski, jak i radosne wydarzenia oraz przyjęcia z herbatą w roli głównej. Ponure czasy, jak i dni pełne słońca. Dlatego Londyn jest wart zwiedzenia!

Z powodu pożaru w 1666 r. większość budynków w mieście trzeba było odbudować od podstaw – w tym celu zatrudniono słynnego architekta, Christophera Wrena. Jego pomysłem było stworzenie budynków z cegieł i kamienia zamiast z drewna. W trakcie pracy Wren zaprojektował również katedrę św. Pawła. Paul'a, której wzniesienie zajęło 35 lat. Jest to naprawdę piękna świątynia – to tu odbył się ślub Karola i Diany w 1981 r. Można ją odwiedzić w trakcie naszej popołudniowej wycieczki po Londynie.

W ramach niektórych wycieczek możesz zwiedzać na własną rękę – w takich przypadkach uczestnikom często udostępnia się audioprzewodnik. Przykładem jest oferta zawierająca bilet wstępu do Tower of London. Jeśli ją wybierzesz, ominiesz długie kolejki oraz poznasz historię wspaniałego zabytku, który odegrał kluczową rolę w brytyjskiej historii.

Pałac Buckingham od lat jest gospodarzem królewskich wydarzeń. W 1940 r., w czasie Blitz (serii nalotów niemieckich na Wielką Brytanię), londyńczycy byli pewni, że pałac zostanie zburzony. Ale pomimo bombardowań, ten piękny zabytek okazał się silny. Zrobiono wówczas jedno z jego najbardziej znanych zdjęć. W trakcie zwiedzania poznasz tę oraz wiele innych historii związanych z tym miejscem. Koniecznie znajdź balkon, na który wychodzą monarchowie podczas uroczystości publicznych.

Wśród naszych wycieczek znajdują się m.in.:

Harry Potter: Warner Bros. Studio w Londynie
Churchill War Rooms
Londyn - wycieczka autobusowa Hop-On Hop-Off

Po wycieczce możesz wybrać się do restauracji na słynną rybę z frytkami, aby poczuć się jak prawdziwy mieszkaniec Londynu!

Działalność charytatywna

Wycieczki po Londynie

Stolica Wielkiej Brytanii pełna jest zabytkowych pałaców królewskich oraz nowszych atrakcji. Miłośnikom muzyki spodobają się wycieczki w klimacie rock'n'rolla po najważniejszych miejscach w historii takich legend, jak The Beatles. Fani Harry'ego Pottera z całego świata z radością zwiedzą studio Warner Bros. i Muzeum Harry'ego Pottera, zaś pasjonaci historii z chęcią zobaczą pałac Buckingham, opactwo Westminster i pałac Kensington. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Sortuj według
Wynik wyszukiwania: 1 - 8 (8)