Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

London Tickets – bilety na popularne londyńskie atrakcje turystyczne i transport!

Witamy w serwisie LondonTickets.pl, przeznaczonym dla osób, które pragną zakupić bilety wstępu do atrakcji turystycznych i na transport, siedząc wygodnie w domu. Tutaj znajdziesz szeroką i zróżnicowaną ofertę biletów dla odwiedzających Londyn! Zwiedzaj najciekawsze miejsca w mieście, zobacz Madame Tussauds, skorzystaj z London Eye i podziwiaj Warner Bros Studio, w którym nakręcono słynną serię filmów o Harrym Potterze! Zachwyć się żywiołowymi musicalami w dzielnicy West End i obejrzyj mecze piłki nożnej! Wysyłamy bilety bezpośrednio na Twój adres e-mail!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Pakiet 3 w 1: Madame Tussauds, London Eye i rejs

4.6 (327)
Od PLN 226

Wybierz nasz niesamowity pakiet 3 w 1 i odwiedź Madame Tussauds, London Eye i wybierz się w rejs London Eye Cruise za połowę standardowej ceny. Omiń długie kolejki i zapłać o 50% mniej za bilety. Ciesz się swobodą - wybierz lub zmień datę i godzinę wizyt samodzielnie do 24 godzin przed terminem rezerwacji.

Zarezerwuj online i zapłać o 50% mniej za bilety. Korzystaj z pełnej elastyczności. Modyfikuj daty i godziny do 24 godzin przed wizytą za pośrednictwem linku na bilecie elektronicznym.  Planowanie podróży nigdy nie było łatwiejsze!

Ważne informacje

- Odwiedź trzy najpopularniejsze atrakcje Londynu
- Zarezerwuj bilety wcześniej i omiń kolejkę
- Ciesz się swobodą - wybierz lub zmień datę i godzinę wizyty samodzielnie
- Zeskanuj bilety mobilne i nie czekaj na wstęp
- Odwiedź słynne muzeum figur woskowych Madame Tussauds
- Podziwiaj Londyn z wysoka z Coca-Cola London Eye
- Wybierz się w rejs po Tamizie (London Eye River Cruise)
- Zdobądź kupon rabatowy na 10% do sklepu pamiątkowego Madame Tussauds

Czego mogę się spodziewać?

Trzy atrakcje dla całej rodziny za pół ceny!
Pakiety 3 w 1 obejmują trzy najpopularniejsze londyńskie atrakcje: Madame Tussauds, Coca-Cola London Eye i London Dungeon. 

Ciesz się swobodą podróżowania!
Edytuj datę albo godzinę wizyty w London Eye lub rejsu London Eye River Cruise do 24 godzin przed terminem wizyty w Madame Tussauds, korzystając z linku na bilecie elektronicznym. Podróżowanie nigdy nie było łatwiejsze!

Odwiedź Madame Tussauds w Londynie 
Wybierz się do słynnego na całym świecie muzeum figur woskowych w Londynie. „Spotkaj się” z brytyjską rodziną królewską i poczuj się gwiazdą The Voice i Star Wars. Zobacz swoich ulubionych celebrytów, w tym Eddiego Redmayne'a i Benedicta Cumberbatcha i poczuj bicie serca Toma Hardy'ego! 

Znajdziesz tu moc atrakcji dla całej rodziny. Twój bilet obejmuje seans Marvel Super Heroes 4D i wstęp na wystawę Star Wars Experience.

Podziwiaj widok z Coca-Cola London Eye 
Naprzeciwko Big Bena, nad Tamizą, znajduje się jedna z najsłynniejszych atrakcji Londynu - Coca-Cola London Eye. Można stąd podziwiać wyjątkowy widok na miasto z wysokości 135 metrów nad poziomem morza. Słynne koło widokowe jest uwielbiane przez dzieci i dorosłych! 

Rejs wzdłuż Tamizy 
Podczas 40-minutowego rejsu London Eye River Cruise zobaczysz najpopularniejsze zabytki brytyjskiej stolicy, takie jak Big Ben, Pałac Westminsterski, katedra św. Pawła, Tower Bridge, Tower of London i Globe Theatre. Rejs rozpoczyna się tuż przy London Eye. 

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji Twój bilet elektroniczny zostanie wysłany na Twoją skrzynkę mailową. Akceptowane są bilety na urządzeniach mobilnych. 

Jak to działa?

Madame Tussauds: wybrana data i godzina wizyty w Madame Tussauds nie może być zmieniana ani modyfikowana. Bądź na miejscu na 15 minut przed czasem. Zeskanuj kod kreskowy z biletu elektronicznego przy wejściu nr 2 i rozpocznij wizytę w Madame Tussauds.

Rejs London Eye River Cruise i London Eye: Możesz odwiedzić te atrakcje do 3 dni przed wizytą w Madame Tussauds i do 90 dni po niej.

Aby zagwarantować sobie dostęp do innych atrakcji i uniknąć kolejek do kasy, możesz wcześniej zarezerwować datę i porę wizyty, logując się na portalu rezerwacyjnym. Adres portalu rezerwacyjnego i informację o sposobie logowania znajdziesz na swoim bilecie elektronicznym.

Pora wizyty w atrakcjach, które nie zostały wcześniej zarezerwowane za pośrednictwem portalu rezerwacyjnego, zależeć będzie od dostępności. Konieczne będzie udanie się do kasy, aby zarezerwować następną dostępną godzinę. Natychmiastowa dostępność nie jest gwarantowana. 

Uwaga: jeden bilet elektroniczny zawiera dostęp do wszystkich atrakcji. Wszelkie zmiany dokonane za pośrednictwem portalu rezerwacyjnego będą zapisane przy pomocą tych samych kodów kreskowych na biletach elektronicznych, nie jest więc wymagane posiadanie nowych biletów. Możesz zmienić swoją rezerwację do 10 razy i 24 godziny przed zarezerwowaną wizytą w Madame Tussauds.

Czy muszę odwiedzać obie atrakcje tego samego dnia?
Nie, możesz wybrać zwiedzanie London Eye i rejs London Eye River Cruise do 3 dni przed wizytą u Madame Tussauds i do 90 dni później. Polecamy zarezerwować datę i godzinę wizyty na portalu rezerwacyjnym.

Jak długo ważne są moje bilety?
Twój bilet do Madame Tussauds jest ważny w wybranym dniu i o wybranej godzinie (data i przedział czasowy ukazane są na bilecie). Możesz zaplanować wizytę w innych atrakcjach w dowolnym momencie w zależności od dostępności (w ciągu 90 dni od daty potwierdzonej przez Madame Tussauds).

Jak uzyskać kupon rabatowy 10%? 
Na bilecie elektronicznym znajduje się link do ekskluzywnego kuponu ze zniżką w wysokości 10% do sklepu pamiątkowego Madame Tussauds. Wydrukuj kupon rabatowy i przedstaw go kasjerowi w sklepie, aby wykorzystać 10% rabatu. 

Uwaga!

- Twoje bilety na Coca-Cola London Eye są biletami standardowymi. Możesz pominąć kolejkę do kasy biletowej, ale nie możesz ominąć ewentualnej kolejki do gondoli! 
- Rabat obliczany jest na podstawie ceny, która obowiązuje na miejscu*.

Kategorie biletów

Dla dorosłych (16+)
Dla dzieci (3-15)
Dla niemowląt (0-2): bezpłatne

Dzieciom poniżej 16. roku życia musi towarzyszyć osoba dorosła (18+)

Godziny otwarcia

Informacja o godzinach otwarcia Londyn Eye znajduje się tutaj.

Madame Tussauds: codziennie w godz. 10:00-16:00.

Rejs London Eye River Cruise odpływa codziennie raz na godzinę z przystani London Eye Pier, która znajduje się bezpośrednio przy London Eye.

Bezpłatna rezygnacja Bezpłatna rezygnacja
Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed terminem rezerwacji

Gwarancja najniższej ceny Gwarancja najniższej ceny
Jeśli w ciągu 48 godzin od rezerwacji znajdziesz taką samą ofertę w niższej cenie, zwrócimy Ci 100% różnicy.

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Co jest wliczone w cenę?

 - 10% bon rabatowy do sklepu z pamiątkami Madame Tussauds.
- Link do portalu rezerwacyjnego, na którym można edytować daty i godziny wizyt.

Godziny otwarcia

Wskazówki

Pakiet 3 w 1: Madame Tussauds, London Eye i rejs

Adres
Marylebone Road Londyn, NW1 5LR

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.