Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

London Tickets – bilety na popularne londyńskie atrakcje turystyczne i transport!

Witamy w serwisie LondonTickets.pl, przeznaczonym dla osób, które pragną zakupić bilety wstępu do atrakcji turystycznych i na transport, siedząc wygodnie w domu. Tutaj znajdziesz szeroką i zróżnicowaną ofertę biletów dla odwiedzających Londyn! Zwiedzaj najciekawsze miejsca w mieście, zobacz Madame Tussauds, skorzystaj z London Eye i podziwiaj Warner Bros Studio, w którym nakręcono słynną serię filmów o Harrym Potterze! Zachwyć się żywiołowymi musicalami w dzielnicy West End i obejrzyj mecze piłki nożnej! Wysyłamy bilety bezpośrednio na Twój adres e-mail!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

ZSL London Zoo

4.5 (31)
Od PLN 136
Pobierz z bliska ze wszystkimi wspaniałymi zwierzętami w ZSL London Zoo. Poznaj hairiest, najstraszniejszy, najwyższy i najmniejszy zwierząt, od małp do żyraf. Zarezerwuj bilety na dobrej drodze do szybkiego ZSL London Zoo tutaj!

Odwiedź na świecie najbardziej znany Zoo ZSL Londyn, który został cię rozrywkowe to odwiedzający ponieważ jest otwarcie w 1847 roku.
Jest domem dla ponad 760 gatunków zwierząt, małych i dużych, ale ma również niesamowite w zabytkowym budynku i tak sławny jak jego mieszkańcy.

Pingwiny i Goryle
Odwiedź Penguins na plaży, największą kolonię pingwinów Humboldta, jak pływać, nurkować i paszy. Poruszać się po ścieżkach i kończy się z majestatycznym Zachodniej nizinny i wędrować od dnia, w nocy w Londynie tylko żywego lasu deszczowego.

Terytorium tygrysa
W 2013 ZSL London Zoo zamienia się niesamowitym Tiger Terytorium. Będzie można poznać świat z bujną Tygrys sumatrzański w samym sercu Londynu. Tiger Terytorium zabierze Cię bliżej niż kiedykolwiek do środowiska naturalnego jednego z najbardziej wspaniałych drapieżników natury.

Zoo dla dzieci
Tutaj możesz spotkać swoich ulubionych zwierząt gospodarskich, takich jak owce, krowy, świnie, kozy i kury w tym praktycznego mini zoo, ale można też zbliżyć się do niektórych mniej popularnych gatunków zwierząt, takich jak lamy i alpaki.

Ważne informacje:
- Dzieci od 3 do 15 lat.
- Bilety są ważne tylko w wybranym dniu!
- ZSL London Zoo jest otwarte codziennie przez cały rok i jest zamknięta tylko dla gości 25 grudnia!

Godziny otwarcia

Czynne codziennie o 10 rano. Terminy zamknięcia różnią

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Godziny otwarcia

Wskazówki

ZSL London Zoo

Adres
Regent's Park London NW1 4RY

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.