Szukaj

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Widok z wieżowca The Shard

5.0 (1)
Od PLN 128

The Shard w Londynie to najwyższy budynek Europy Zachodniej, a widok z niego zapiera dech w piersiach. Zobaczysz z niego większość znanych miejsc w Londynie, takich jak Tower of London i London Eye.

Ważne informacje

- Odwiedź najwyższy budynek w Europie Zachodniej
- Podziwiaj widok na najwspanialsze miejsca w Londynie
- Skorzystaj z interaktywnych teleskopów z komentarzami w języku angielskim i dowiedz się interesujących faktów o mieście

Czego mogę się spodziewać?

Zachwyć się spektakularnym widokiem na Londyn
Podziwiaj panoramiczny widok na Londyn z wieżowca The Shard. Budynek stanowi swoistą ikonę Londynu, ktora zmieniła panoramę miasta.

Możesz odwiedzić trzy poziomy budynku: 
Na poziomie 00 dostrzeżesz zarysy pierwszych budynków tego niesamowitego miasta. Winda zabierze Cię aż na 68 piętro, czyli na wysokość 244 m ponad Londynem. 

Następnie udasz się na 69. piętro, skąd będziesz mógł podziwiać panoramiczny widok na Londyn i zachwycać się niesamowitymi krajobrazami.

Potem odwiedzisz 72. piętro z najwyższym i jedynym w swoim rodzaju punktem widokowym na miasto. Zachwyć się widokiem na Londyn! Kiedy spojrzysz w górę, dostrzeżesz kawałki szkła, które tworzą czubek drapacza chmur i sprawiają wrażenie, jakby rozpływały się w powietrzu.

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji wyślemy Ci Twój bilet mailem. Wydrukuj go i przynieś ze sobą na wycieczkę.

Kategorie biletów

Czy są dostępne bilety dla dzieci?
Tak, oferujemy bilety dla dzieci w wieku 4-15 lat. Dzieci do 3. roku życia zwiedzają bezpłatnie w towarzystwie płacącego dorosłego.

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia: Od kwietnia do września: codziennie w godz. 9:00 - 22:00 Od października do marca: niedziela-środa w godz. 10:00 - 19:00, czwartek-sobota w godz. 10:00 - 22:00

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Wydrukuj bilet

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Godziny otwarcia

Wskazówki

Widok z wieżowca The Shard

Adres
Joiner Street, off St Thomas' Street London SE1 9SG

×