Szukaj

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Stansted Express

4.9 (7)
Od PLN 95

Dzięki Stansted Express podróż z lotniska Stansted do Londynu będzie szybka i wygodna. Nie czekaj i już dziś zarezerwuj u nas swój bilet na przejazd z lotniska na stację Liverpool Street!

Ważne informacje

- Dzięki Stansted Express dotrzesz do Londynu w zaledwie 45 minut!
- Dzieci do 5 roku życia podróżują bezpłatnie!
- Uwaga! Prosimy o rozważne zakupy. Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi ani wymianie

Czego mogę się spodziewać?

Jak długo trwa podróż? 
Przejazd z lotniska Stansted do stacji Liverpool Street trwa 45 minut.

Co należy zrobić?

Jak dokonać rezerwacji biletu? 
W pozycji „Bilet ważny od” należy wybrać datę planowanej podróży. W przypadku rezerwacji biletu w dwie strony powrót powinien nastąpić w ciągu 1 miesiąca od daty wskazanej w pozycji „Bilet ważny od”.

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji bilet zostanie wysłany do Ciebie mailem. Wydrukuj go i zachowaj na czas przejazdu.

Uwaga!

- Stansted Express nie kursuje w następujących dniach: 25/12, 01/01, 06/01, 07/01, 13/01, 14/01, 20/01, 21/01, 27/01, 28/01. Zapewniony będzie autobus zastępczy, kursujący pomiędzy Stansted a Londynem. Możesz wykorzystać swój bilet na pociąg na przejazd tym autobusem.
- Pamiętaj, że nie oferujemy zwrotu pieniędzy za bilety na przejazdy w dniach, w których pociąg nie kursuje. Zapewniony jest jednak transport zastępczy (autobus lub pociąg), na który obowiązują zakupione przez Ciebie bilety (bez dodatkowych kosztów). Jeżeli zdecydujesz się nie skorzystać z alternatywnych opcji transportu, nie będziesz miał możliwości ubiegania się o zwrot kosztów biletu.
- W dni świąteczne Stansted Express kursuje ze zmniejszoną częstotliwością.
- Klient zobowiązany jest do sprawdzenia rozkładu jazdy pociągu przed planowaną podróżą, szczególnie jeśli wylot ma się odbyć wcześnie rano lub w nocy. Należy również zwrócić uwagę na informacje dotyczące zmian w rozkładzie, np. z powodu prac modernizacyjnych.
- Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi ani wymianie. W przypadku braku możliwości realizacji połączeń kolejowych (np. z powodu prowadzonych prac modernizacyjnych) zapewniony zostanie autobus zastępczy.
- Możesz kupić bilet ze zniżką na Stansted Express bezpośrednio u Ryanair, jeżeli planujesz lot tymi liniami. Jednak w takiej sytuacji nie będziemy mogli udzielić Ci żadnej pomocy ani odpowiedzieć na ewentualne pytania dot. Twojej podróży.

Kategorie biletów

Czy są dostępne bilety ulgowe dla dzieci? 
Dzieci poniżej 4. roku życia są uprawnione do przejazdów bezpłatnych, pod warunkiem że podróżują pod opieką osoby dorosłej posiadającej ważny bilet (nie więcej niż 4 dzieci pod opieką jednej osoby dorosłej). Dzieci w wieku od 5 do 15 lat są uprawnione do przejazdów ulgowych.

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Wskazówki