Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 milionów sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Stansted Express

4.5 (520)
Od 102 PLN

Dzięki Stansted Express podróż z lotniska Stansted do Londynu będzie szybka i wygodna. Nie czekaj i już dziś zarezerwuj u nas swój bilet na przejazd szybkim pociągiem między lotniskiem a stacją Liverpool Street!

Ważne informacje

- Wybierz przejazd pociągiem Stansted Express - Twoja podróż będzie trwać zaledwie 45 minut
- Dzieci do 5. roku życia podróżują bezpłatnie

Czego mogę się spodziewać?

Jak długo trwa podróż? 
Przejazd z lotniska Stansted do stacji Liverpool Street trwa 45 minut.

Co należy zrobić?

W pozycji „Bilet ważny od” należy wybrać datę planowanej podróży. W przypadku rezerwacji biletu w dwie strony powrót powinien nastąpić w ciągu 1 miesiąca od daty wskazanej w pozycji „Bilet ważny od”.

W jaki sposób otrzymam swój bilet?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji bilet zostanie wysłany do Ciebie mailem. Wydrukuj go i przywieź ze sobą do Londynu.

Uwaga!

- Stansted Express nie kursuje w następujących dniach: 25.12, 01.01, 06.01, 07.01, 13.01, 14.01, 20.01, 21.01, 27/.01, 28.01.
- W święta i dni wolne częstotliwość przejazdów jest niższa, zaś 25.12 pociąg nie kursuje wcale.
- Klient zobowiązany jest do sprawdzenia rozkładu jazdy pociągu przed planowaną podróżą, szczególnie jeśli wylot ma się odbyć wcześnie rano lub w nocy. Należy również zwrócić uwagę na informacje dotyczące zmian w rozkładzie, np. z powodu prac modernizacyjnych.
- Pamiętaj, że nie oferujemy zwrotu pieniędzy za bilety, które nie zostały wykorzystane, ponieważ rozkład jazdy nie pokrywał się z godzinami Twojego przylotu lub odlotu. Jeżeli przejazdy zostały odwołane ze względu na remont, zostanie zapewniony transport zastępczy.
- Możesz kupić bilet ze zniżką na Stansted Express bezpośrednio u Ryanair, jeżeli planujesz lot tymi liniami. Jednak w takiej sytuacji nie będziemy mogli udzielić Ci żadnej pomocy ani odpowiedzieć na ewentualne pytania dot. Twojej podróży.

Kategorie biletów

Czy są dostępne bilety ulgowe dla dzieci? 
Dzieci poniżej 4. roku życia są uprawnione do przejazdów bezpłatnych, pod warunkiem że podróżują pod opieką osoby dorosłej posiadającej ważny bilet (nie więcej niż 4 dzieci pod opieką jednej osoby dorosłej). Dzieci w wieku od 5 do 15 lat są uprawnione do przejazdów ulgowych.

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Wskazówki

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.