Szukaj

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Gatwick Express

Od PLN 104

Dzięki Gatwick Express podróż do Londynu przebiegnie szybko i sprawnie! 

Ważne informacje

- Zakupiony bilet zostanie wysłany mailem 
- Omiń długie kolejki do automatów biletowych!
- Bilet może być wykorzystany w przeciągu miesiąca od daty zakupu
- Dzieci do 5 roku życia podróżują bezpłatnie!
- Uwaga! Prosimy o rozważne zakupy! Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi ani wymianie!

Czego mogę się spodziewać?

Podróż trwa około 35 minut. 
Victoria Station stanowi doskonały punkt wypadowy do różnych ciekawych miejsc, takich jak Piccadilly Circus, Trafalgar Square, Oxford Circus, Covent Garden, Russel Square czy też Paddington. Możesz przesiąść się do autobusu, metra lub skorzystać z taksówki.

Co należy zrobić?

Jak dokonać rezerwacji biletu na Gatwick Express? 
W pozycji „Bilet ważny od” należy wybrać datę planowanej podróży (pamiętaj, że nie można rezerwować biletów na ten sam dzień). W przypadku rezerwacji biletu w dwie strony powrót na lotnisko Gatwick powinien nastąpić w ciągu 28 dni od daty wskazanej w pozycji „Bilet ważny od”.

Uwaga!

- Gatwick Express nie kursuje w dniach 22 grudnia - 1 stycznia. Tutaj możesz zarezerwować bilet na pociąg Thameslink. Jeżeli zakupiłeś już bilety na Gatwick Express, będziesz mógł wykorzystać je na przejazd liniami Thameslink lub Southern.
- Pamiętaj, że nie oferujemy zwrotu pieniędzy za bilety na przejazdy w dniach, w których pociąg nie kursuje. Zapewniony jest jednak transport zastępczy (autobus lub pociąg), na który obowiązują zakupione przez Ciebie bilety (bez dodatkowych kosztów).
Jeżeli zdecydujesz się nie skorzystać z alternatywnych opcji transportu, nie będziesz miał możliwości ubiegania się o zwrot kosztów biletu.
- Klient zobowiązany jest do sprawdzenia rozkładu jazdy pociągu przed planowaną podróżą, szczególnie jeśli wylot ma się odbyć wcześnie rano lub w nocy. Należy również zwrócić uwagę na informacje dotyczące zmian w rozkładzie, np. z powodu prac modernizacyjnych.
- Zwrot pieniędzy za bilety (całkowity oraz częściowy) nie jest możliwy, jeżeli godziny kursowania pociągu nie pasują do godzin przylotu lub odlotu. Jeżeli dany kurs jest odwołany np. z powodu prac modernizacyjnych, podróżujący będą mieć możliwość dojechania na miejsce autobusem zastępczym. 
-W dni świąteczne Gatwick Express kursuje ze zmniejszoną częstotliwością, a 25 grudnia to połączenie kolejowe jest całkowicie zamknięte.
- Pamiętaj, że prowadzimy również sprzedaż biletów na alternatywne połączenie - Gatwick Airport Train. Możesz je kupić tutaj

Kategorie biletów

Czy są dostępne bilety ulgowe dla dzieci? 
Dzieci poniżej 5. roku życia są uprawnione do przejazdów bezpłatnych, pod warunkiem że podróżują pod opieką osoby dorosłej posiadającej ważny bilet (nie więcej niż 4 dzieci pod opieką jednej osoby dorosłej). Dzieci w wieku od 5 do 15 lat są uprawnione do przejazdów ulgowych.

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Wskazówki