Madame Tussauds

  • Wybór daty

Madame Tussauds

Cena od 112 PLN

Bilety do Muzeum Madame Tussauds można zarezerwować jeszcze przed wyjściem z domu i dzięki temu uniknąć długiej kolejki do kasy.

W Muzeum Madame Tussauds najwięcej odwiedzających pojawia się między 12:00 i 15:00. Jeśli przybędziesz o tej porze, być może trzeba będzie trochę poczekać.

Wszystkie bilety wysyłamy na adres e-mail klienta. Bilety zarezerwowane w dzień roboczy przed godziną 15:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Bilety zarezerwowane po godzinie 15:00 lub w dzień wolny od pracy wysyłamy w następnym dniu roboczym. 

Słynne muzeum figur woskowych Madame Tussauds w Londynie to pozycja obowiązkowa na liście każdego turysty odwiedzającego stolicę Anglii. Z pewnością warto je odwiedzić, a nasze bilety zapewniają dostęp do wszystkich jego atrakcji, łącznie ze słynną komnatą Chamber Live . Ta nowa atrakcja muzeum z pewnością zagwarantuje wszystkim wysoki poziom adrenaliny, ale także dużo śmiechu. To miejsce, które trzeba zobaczyć, jeśli się już jest w Muzeum Madam Tussauds – oczywiście POD WARUNKIEM, że ma się wystarczająco mocne nerwy, dobre zdrowie i więcej niż 13 lat. Osoby pragnące pominąć atrakcje Chamber Live mogą po prostu obejść tę część Muzeum Madame Tussauds zamiast wchodzić do środka.

Nowość! Teraz w Muzeum Madame Tussauds można zobaczyć największych bohaterów „na żywo”. Spider-Man, Iron-Man, Volverine, The Incredible Hulk i inni, a ponadto całkowicie nowe przeżycie w wymiarze 4D ! W sławnym zwieńczonym kopułą audytorium w Muzeum Madame Tussauds można zobaczyć nowy krótki film w wymiarze 4D, z pełnym dźwiękiem przestrzennym 360° i efektami specjalnymi, w którym Spider-Man, The Incredible Hulk i Captain America walczą przeciwko jednemu z najbardziej nikczemnych czarnych charakterów, przeżywając całkowicie nowe przygody. Można założyć napierśnik Iron-Mana albo pospacerować po suficie razem ze Spider-Manem.

NEW from May 2015 - UNIQUE INTERACTIVE STAR WARS EXPERIENCE
Created in close collaboration with Disney and Lucasfilm, Star Wars™ at Madame Tussauds is a unique, immersive experience starring extraordinarily life-like wax figures of the favourite heroes and villains of Star Wars Episodes I-VI. The figures will appear in authentic walk-in sets inspired by key scenes from the movies. Dynamic special effects will add to the immersion, as you step right into, and star in, some of the most iconic moments in film history.

If you do not buy ‘Standard Tickets including Star Wars’ here, you can buy them as a supplement at the entrance gate to Madame Tussauds at GBP 3,- each ticket

Teraz można zarezerwować bilet rodzinny dla Madame Tussauds:
Bilet rodzinny jest dostępny w 2 wersjach: 2 osoby dorosłe + 2 dzieci lub 1 osoba dorosła + 3 dzieci!
Bilet rodzinny są ważne przez okres do max 4 osób, a nigdy jako 3 dorosłych + 1 dziecko!

W pozycji „Bilet ważny od” należy wybrać datę przyjazdu do Londynu. Bilet zakupiony w naszym serwisie będzie ważny 1 miesiąc od wybranej w tym miejscu daty. Następnie należy wpisać liczbę biletów i kliknąć łącze „WYSZUKIWANIE”. W kolejnym kroku należy wybrać bilety „Normalne” lub „Ulgowe” (dla dzieci w wieku 4-15 lat). Dla dzieci poniżej 4 roku życia pod opieką osoby dorosłej wstęp jest bezpłatny. Następnie można dokonać zakupu kolejnych biletów do innych atrakcji turystycznych lub środków transportu.

 

Fantastycznie 4.7

4.7 Opinie od 29 opinie klientów
Duzy plus

Całkiem ciekawa atrakcja w Londynie. Figury bardzo ładnie wyglądają.

Tomasz, Ozimek
NIE, 12 MAR 2017
4.7
Zwiedzanie z wycieczką szkolną

Polecam, to ciekawa atrakcja. Można zrobić zdjęcie ze swoim idolem i skonfrontować swoje wyobrażenia o nim: np. zdziwić się, że jest taki wysoki.

Krystyna, Bialystok
PIĄ, 17 CZE 2016
4.7
MADAME TUSSAUDS to ciekawe miejsce, warte odwiedzenia

Byłam w muzeum 14 late temu i postanowiłam odwiedzić je raz jeszcze w maju 2016. Widać, że muzuem dba o atrakcje i nowości, pojawiło się sporo nowych figur ze świata sportu i muzyki. Nowe figury są zrobione zdecydowanie lepiej z niesamowitą precyzją, niektórzy do złudzenia przypominają żywe osoby, a ich oczy wyglądają jak prawdziwe. Oczywiście nie wszystkie osoby były do siebie podobne, a przynajmniej tak mi się wydawało porównując ich z wizerunkiem z gazet, czy TV.
Miejsce warte zobaczenia. Polecam, Asia

Joanna
PON, 30 MAJ 2016
4.7
Super Zabawa

Wizyta w tym muzeum powinna być elementem każdej wycieczki do Londynu. Niesamowita moc atrakcji, możliwość dotykania atrakcji (postaci), przejazd taksówkami wśród ruchomych figur woskowych to świetna zabawa dla każdego - małego i dużego, młodego czy starszego. Zachęcam wszystkich jadących do Londynu, aby odwiedzili to muzeum :).
Bilet kupiony za pomocą strony to ogromne ułatwienie. Nie stoi się w długiej kolejce, tylko od razu wchodzi się do muzeum. Byłem w muzeum w niedzielę, ale najlepiej zrobić to od rana (nie ma tłumów i łatwo można robić zdjęcia). Jedyne co uległo zmianie, to numer drzwi, do których należało się ustawić (nie ma też z tym większego problemu, gdyż pracownicy chodzą przed otwarciem i się dopytują, kto, co gdzie stoi).

Tomasz, Witkowo
'ŚR, 04 MAJ 2016
4.7
Madame Tussauds

Super atrakcja, na wysokim poziomie?

Martyna, Pruszkow
NIE, 13 MAR 2016
4.7
Fantastycznie!

Była to pierwsza atrakcja którą odwiedziłyśmy i niesamowite zaskoczenie. Piękne figury, tak doskonale wykończone, z wielką precyzją. Mnóstwo zdjęć i piękne wspomnienia. Kolejki nie było właściwie wcale, mimo to z Waszymi biletami kupionymi wcześniej byłyśmy spokojniejsze. :) Polecam każdemu!

Justyna, Pabianice
CZW, 04 LUT 2016
4.7
Z wizytą.

Absolutnie konieczny punkt turystyczny dla każdego. Warto bilety kupić wcześniej i w promocji. Naprawdę oszczędza się pieniądze i czas. My czekaliśmy tylko około 15 minut. Polecam, naprawdę warto

Agnieszka, Lubon
CZW, 31 GRU 2015
4.7
Madame

Szybka rezerwacja, nie było problemów z płatnością ani odbiorem biletów. Polecam!

Anna, Szczecin
CZW, 19 LIS 2015
4.7
Really nice

Me and my lady loved it.

Andrzej, Warszawa
NIE, 15 LIS 2015
4.7
Wycieczka po Londynie

Jestem bardzo zadowolony z możliwości zwiedzenia Muzeum Madame Tussauds. Dzięki wcześniej dokonanej rezerwacji nie trzeba stać w kolejkach, obsługa bardzo miła, zawsze chętna do udzielenia pomocy. Bardzo polecam wyprawę do Muzeum, dwie godziny zwiedzania i wielkiej radości :)

Pawel, Zielona góra
'ŚR, 17 CZE 2015
4.7
madame tussauds

Rewelacja !!!!
Polecam wszystkim!!!
Atrakcje dla dużych i małych !!!
Świetna zabawa !!!

Dorota, Warsaw
PON, 26 STY 2015
4.7
Odwiedź koniecznie! :)

Muzeum Madame Tussauds to miejsce, do którego KONIECZNIE należy się udać w tracie wizyty w Londynie:)
Oprócz samych figur, można zobaczyć jak wygląda cały proces ich tworzenia i obejrzeć film 3 D w planetarium z efektami specjalnymi. Dodatkową atrakcją jest "korytarz strachu" ale nie będę zdradzać co tam na Was czeka. Niestety prowadzi do niego długa zawijana kolejka, ale WARTO czekać ;) Rezerwacje przez londontickets? Nie ma lepszej strony? Wszystko szybko i bez problemów, zero stania w kolejkach :)

Agata, Krynica-zdroj
PON, 24 LIS 2014
4.7
Wizyta w muzeum Madame Tusauds to świetna zabawa.

Do internetowej rezerwacji biletów podchodziłem z pewnymi obawami, jednak na miejscu wszystko poszło sprawnie- należało jedynie w kasie wymienić otrzymane rezerwacje na bilety. Szczerze polecam!!!

Miroslaw, Ruda slaska
PON, 24 LIS 2014
4.7
M Tussauds

Rezerwacja biletów bezproblemowa i bardzo polecam. Figury woskowe są wykonane doskonale a kolekcja jest bardzo duża. Atrakcja raczej dla młodzieży. Czuliśmy się przytłoczeni tłumem i hałasem.

Jacek, Gdansk
PON, 27 PAŹ 2014
4.7
Madame Tussauds koniecznie do zobaczenia

Fantastyczna zabawa, niektóre zdjęcia robione bez lampy błyskowej wychodzą realistycznie. Zdjęcie z rodziną królewską cenne, warto się jedynie odpowiednio ubrać, moje dziecko w wersji sport nie pasuje zupełnie do królewskiej krwi :-)

Magdalena, Gliwice
CZW, 25 WRZ 2014
4.7
Beata

Kasa warta wydania. Super, fajnie, polecam.

Beata, Gdansk
WT, 24 CZE 2014
4.7
Londyn

Wszystko OK. Polecam

Grzegorz, Swietochlowice
PIĄ, 20 CZE 2014
4.7
Fantastycznie!

Super rezerwacja i miejsce, warto zobaczyć chociaż raz w życiu :)

Dominika, Marki
WT, 18 MAR 2014
4.7
wyjście z 12latką

Zakup biletow przez LondonTickets.pl okazal sie trafieniem w dziesiatke. Wszystko poszlo sprawnie, polecam. Atrakcja przewidywalna i calkowicie zgodna z oczekiwaniami.

Marzena, Gdynia
PIĄ, 31 STY 2014
4.7
Bezproblemowo

Bilety uznane, kolejka priorytetowa wyraźnie szybsza, czekaliśmy na wejście <15min, czyli akceptowalnie. Podobnie na London Eye. Polecam.

Marcin, Piotrków trybunalski
WT, 07 STY 2014
4.7
Aneta

Polecam,fantastycznie spędzony czas z synem.Wiele wrażeń.POLECAM!!!!!Każdy kto pojedzie do Londynu powinien tam pójść.
Ekspresowe wejście,podczas gdzie inni stali w 2 godzinnych kolejkach.

Aneta, Chelmno
WT, 10 GRU 2013
4.7
Rewelacyjne doświadczenie :)

Zabawa na 100% dla małych i dużych! Polecam.

Marzena, Adamówek
'ŚR, 09 PAŹ 2013
4.7
Zwiedzanie, rezerwacja :)

Strona do rezerwacji biletów bardzo sprawna i niestwarzająca kłopotów. Proces rezerwacji szybki i prosty.
Na miejscu bez żadnych problemów, tak samo szybko i sprawnie. Zwiedzanie Muzeum Madame Tussauds dało mi wiele radości. Świetne miejsce na spędzenie czasu podczas zatwierdzania miasta np. we dwoje. Polecam.

Elwira, Dlugosiodlo
WT, 17 WRZ 2013
4.7
Rewelacja

Polecam wszystkim muzeum Madame Tussaud. Mnóstwo atrakcji i niezapomniane wrażenia. Naprawdę warto być w tym miejscu!

Anna, Police
WT, 03 WRZ 2013
4.7
Madame Tussauds

Kolejka wydawala sie nie miec konca,ale poszlo bardzo szybko.Gdyby nie fakt,ze kupilam bilet on-line,to jeszcze nie moglabym napisac tej recenzji - pewnie bym jeszcze stala w kolejce.

Malgorzata, Konin
NIE, 25 SIE 2013
4.7
Atrakcje Londynu

Nie było problemów z wymianą voucherów na bilety. Obsługa była szybka - kolejka znacznie mniejsza niż dla tych którzy chcieli zakupić bilety bezpośrednio w kasie. Skorzystaliśmy z następujących rezerwacji: Madame Tussads, London Eye, Tower of London, St. Paul Cathetdral, The Original Tour, London Sea Life Aquaeium. Wszystkie powyższe atrakcje godne polecenia. Trochę dziwi słaba jakość voucherów (na wydrukach są błędy w tłumaczeniu - brak polskich znaków). Ponadto w opisie atrakcji The Original Tour brak jest informacji o tym co obejmuje Free Kids Club (dopiero na miejscu okazuje się że to mała książeczka dla dziecka i inne tłumaczenie w przewodniku multimedialnym w słuchawkach w autobusie). Jest także błędna informacja o zakresie Free Thames Cruise - dopiero na miejscu okazuje się, że to rejs statkiem z Westminster do Tower, a nie do Greenwich (do Greenwich konieczna jest dopłata 7 funtów dla dorosłego i 4 funtów dla dziecka.

Andrzej, Warszawa
NIE, 18 SIE 2013
4.7
Warto 100%

Naprawdę warto wspaniała przygoda!!!! Z rezerwacją lepiej bo krótsza kolejka:)

Patrycja, Puck
SOB, 06 LIP 2013
4.7
jednodniowy pobyt w London

ATRAKCJE JAKIE ZDOLALISMY OBEJZEC TO MUZEUM MADAME TUSSAUDS SWIETNE PRZEZYCIE I ZABAWA NAPRAWDE POLECAM

Monika, Ciechanowiec
'ŚR, 19 CZE 2013
4.7
Moja siostra była zachwycona

Muzeum bardzo ciekawe, ja byłam drugi raz po 14 latach.Od tego czasu ekspozycja bardzo się zmieniła. Nie ma już naszego papieża i Lecha Wałęsy, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Myślę, że waro zobaczyć to miejsce i zapoznać się z techniką wykonywania znanych postaci Moja siostra była w muzeum po raz pierwszy i bardzo jej się podobało. Szkoda, ze nie mozna zarezerwować biletów do Muzeum Harrego Pottera, bo nie udało się nam dostać biletów w tak krótkim czasie. Sama rezwerwacja do Muzeum Madame Tussands jest prosta i czytelna.

Hanna, Lodz
PON, 17 CZE 2013
4.7
Madame Tussauds. LondonTickets.pl

Info
Madame Tussauds

Adres
Madame Tussaud's,
Marylebone Road,
London, NW1 5LR.

Wyświetl mapę, Madame Tussauds

Godziny otwarcia
Codziennie od 9:30 do 18:00. Ostatni zwiedzający wchodzą pomiędzy 17:00 a 17:30.

Metro
Baker Street Station (Bakerloo, Circle, Jubilee, Metropolitan, Hammersmith, City Line)

Autobusy
13, 18, 27, 30, 74, 82, 113, 139, 274.

 
22 397 91 26 22 397 91 26 e-mailem e-mailem


Do koszyka